Przeszczep włosów DHI w Turcji

cena przeszczepu włosów DHI Turcja 1
Napisany przez Melissa

Proszę skupić się na przeszczepach włosów DHI w Turcji! Jaka jest średnia cena w Stambule? Nasze porady dotyczące udanego przeszczepu włosów HID w Turcji.

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na temat przeszczepu włosów HID w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena przeszczepu włosów DHI w Turcji

W Turcji koszt przeszczepu włosów HID z 3,000 przeszczepów wynosi od 1,800 do 2,100 euro. Koszt przeszczepu włosów DHI w Turcji zależy od użycia pióra DHI (Choi Pen). Z drugiej strony koszt przeszczepu włosów z 5,000 przeszczepów może wynosić od 2,100 do 2,500 euro. Minimalny pobyt w Stambule wynosi 7 dni, a zabieg trwa 8 godzin.

Przeszczep włosów afro1700 €
Przeszczep włosów u kobiet2200 €
Przeszczep włosów DHI1900 €
Przeszczep włosów metodą FUE1800 €

Przeszczepy włosów DHI są uważane za prawdziwą rewolucję w tej dziedzinie, oferując fenomenalne rezultaty i szybkie gojenie, zarówno w przypadku włosów, jak i brody.

Photo avant et après une greffe DHI
Zdjęcie przed i po przeszczepie DHI

W tym artykule omówimy szczegółowo przeszczepy włosów DHI w Turcji. Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć.

Czym jest przeszczep włosów HID w Turcji?

Przeszczepy włosów HID są wykonywane przy użyciu trzpienia Direct Hair Implant (DHI), znanego również jako Choi Pen.

Zasada jest bardzo prosta do zrozumienia:przeszczepy są pobierane z obszaru dawczego, a następnie mieszki włosowe są wszczepiane w obszar biorczy bez konieczności wykonywania nacięć.

Photo avant et après une greffe DHI
Zdjęcie przed i po przeszczepie DHI

Operacja jest bardzo komfortowa dla pacjenta, ponieważ przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym bez użycia igły iniekcyjnej, dzięki czemu nie odczuwa się bólu. Ponadto, aby skrócić czas nacięcia, przeszczep nie spędza dużo czasu poza ciałem. Zapewnia to bezpieczną implantację.

Ponadto doświadczony chirurg, który wykonuje operację, upewnia się, że każdy mieszek włosowy jest umieszczony pod określonym kątem, na określonej głębokości i w określonym kierunku, abyosiągnąć lepsze wyniki.

Zdjęcia przed i po zabiegu

Co to jest Choi Pen dla IHD?

Pomysł na Choi Pen pochodzi bezpośrednio z Korei Południowej, gdzie został wynaleziony przez profesora Chio. Pomysł polegał na stworzeniu instrumentu, który umożliwiłby nacięcie i wszczepienie przeszczepu podczas jednej operacji.

Jest to mały instrument, który wygląda jak długopis, z wydrążoną igłą, która łączy się z rurką i pompą. Mieszek włosowy jest zasysany z obszaru dawczego, a następnie delikatnie wszczepiany do obszaru biorczego.

W zależności od rodzaju mieszka włosowego i pożądanej gęstości przeszczepu włosów, istnieje kilka rozmiarów igieł. Chirurg może również łatwo kontrolować kąt implantacji i głębokość za pomocą rysika Choi DHI.

Stylo Choi pour une greffe DHI
Pióro Choi do przeszczepu DHI

Kto powinien poddać się tej operacji?

Jeśli cierpią Państwo na wypadanie włosów, łysienie lub zaawansowaną łysinę, zalecany jest przeszczep włosów DHI w Turcji. Osoby z wirusem HIV kwalifikują się do tej operacji.

Zaletą przeszczepu DHI jest to, że jest on bardzo skuteczny i daje bardzo dobre wyniki, odtwarzając naturalną implantację mieszków włosowych, zarówno włosów, jak i brody. Rezultat nie pozostawia śladów ani blizn, a włosy są doskonale odtworzone.

Photo avant et après une greffe DHI en Turquie
Przed i po przeszczepie DHI w Turcji

Początkowo przeszczepy DHI były znacznie bardziej odpowiednie dla cienkich, prostych włosów ze względu na ograniczoną grubość igieł. Obecnie jednak stylizator Choi można dostosować do wszystkich rodzajów włosów i umożliwia przeprowadzanie przeszczepów zarówno u mężczyzn, jak i kobiet.

Jeśli próbowali Państwo innych metod przeszczepu włosów i nie byli zadowoleni, mogą Państwo również poddać się implantacji włosów DHI w Stambule. Przeszczepy korekcyjne są również objęte ubezpieczeniem.

Zobacz także: Przeszczep włosów HIV w Turcji

Cała operacja

Przede wszystkim ważne jest, aby wiedzieć, że przeszczepy włosów HID w Turcji są przeprowadzane przez lekarza w sterylnej sali operacyjnej. Jeśli zamierza Pan/Pani poddać się przeszczepowi HID, będzie Pan/Pani musiał/a najpierw wypełnić formularz, którego celem jest uzyskanie informacji o wszelkich chorobach, na które może Pan/Pani cierpieć i czy przyjmuje Pan/Pani jakiekolwiek leki.

Lekarz w klinice włosów doradzi również, aby unikać przyjmowania aspiryny i witamin w tygodniu poprzedzającym operację oraz ograniczyć spożycie kawy, tytoniu i alkoholu przez 48 godzin przed zabiegiem.

Schéma simulation vant et après une greffe DHI
Schemat symulacji przed i po przeszczepie DHI

Na początku wspólnie z chirurgiem wyznaczą Państwo obszar dawcy i biorcy. Przeprowadzi on również pełną diagnozę charakteru i gęstości włosów.

Po określeniu obszaru poddawanego zabiegowi i postawieniu pełnej diagnozy, procedura wygląda następująco:

  • Przeszczepy są pobie rane z obszaru dawczego i przechowywane;
  • Implantacja DHI jest następnie przeprowadzana pod precyzyjnym kątem, aby nie uszkodzić korzeni mieszków włosowych;
  • Implanty są umieszczane w precyzyjnym kierunku, aby zapewnić doskonały rezultat.

Czas trwania zabiegu zależy od wielu czynników, w tym od wielkości leczonego obszaru i rodzaju włosów. Ogólnie procedura trwa od 2 do 8 godzin.

Zobacz także: Przeszczep włosów dla kobiet w Turcji

Ryzyko, powikłania i skutki uboczne

Podczas przeszczepu włosów metodą DHI mogą wystąpić pewne rzadkie zagrożenia:

  • Krwawienie ;
  • Zawroty głowy
  • Ból czaszki;
  • Zwiększona częstość akcji serca;
  • Zapalenie mieszków włosowych;
  • Rzadki obszar dawczy.

Dlatego powinni Państwo zaufać nam, aby pomóc w wyborze odpowiedniego chirurga w Stambule i zdecydować się na renomowanego i doświadczonego praktyka.

Należy zauważyć, że w wierze islamskiej przeszczep włosów HID nie jest uważany za haram. Jest halal i dopuszczalny, jeśli jest stosowany w celu usunięcia defektu.

Państwa komfort jest naszym priorytetem, dlatego stworzyliśmy usługi dostosowane do osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Przeczytaj również: Obniżenie linii frontu w Stambule

Jakie środki ostrożności należy podjąć po przeszczepie włosów?

Wyniki przeszczepu włosów DHI w Turcji są widoczne i długotrwałe. Jednak sukces przeszczepu zależy również od tego, jak dobrze włosy są pielęgnowane po operacji.

Nawet jeśli gojenie przebiega szybko, chirurg odpowiedzialny za operację przepisze kremy przyspieszające ten proces. Aby odżywić skórę głowy, można również stosować niektóre oleje, takie jak sezamowy, arganowy lub kokosowy.

Wideo na temat przeszczepów DHI

Zaleca się również stosowanie łagodnych szamponów oraz unikanie alkoholu i palenia tytoniu przez kilka pierwszych tygodni po przeszczepie. Zaleca się również zdrową dietę, abyzapewnić przeszczepionym włosom wszystkie potrzebne składniki odżywcze.

Zobacz także: Przeszczep włosów afro w Turcji

Ile kosztuje przeszczep włosów DHI w Turcji?

Cena operacji przeszczepu włosów DHI w Turcji wynosi 2,200 €. Zależy ona od rodzaju włosów, stadium łysienia i liczby przeszczepów potrzebnych do wypełnienia danego obszaru. Cena różni się w zależności od długości wymaganego leczenia.

Przeszczepy DHI w Stambule przeprowadzane są przez najlepszych chirurgów z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie. W rzeczywistości Turcja jest prawdziwym wzorcem doskonałości, jeśli chodzi o implanty DHI, a wyniki są gwarantowane, zwłaszcza po dobrej konserwacji.

Zobacz także: Przeszczep włosów dla gwiazd


Jeśli mają Państwo trudności z dokonaniem wyboru, możemy pomóc Państwu w przeprowadzeniu udanej operacji po obniżonej cenie.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.


Często zadawane pytania

Jak długo trwa przeszczep włosów DHI w Turcji?

Wyniki przeszczepu włosów DHI w Turcji są ostateczne, ale łysienie może nadal postępować poza leczonymi obszarami. Pacjentowi można wówczas zalecić leczenie uzupełniające, aby zatrzymać wypadanie włosów poprzez regenerację skóry głowy.

Są to dwie bardzo zaawansowane techniki, ale różnica polega na metodzie implantacji włosów. DHI jest bardziej precyzyjną i droższą techniką, ponieważ przeszczep włosów jest wykonywany całkowicie ręcznie, aby zapewnić, że przeszczepy są wszczepiane z doskonałą kontrolą.

FUE i DHI to dwie najlepsze techniki przeszczepu włosów, ponieważ nie pozostawiają widocznych blizn po operacji. Co więcej, rezultat jest trwały i znacznie bardziej naturalny. W przeciwieństwie do operacji pojedynczego paska, która jest bardziej restrykcyjna.

Zabieg implantacji włosów DHI wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jest całkowicie bezbolesny. Po zabiegu pacjenci mogą jednak odczuwać pewien ból, ale zazwyczaj jest on bardzo umiarkowany.

Cena różni się w zależności od liczby wymaganych przeszczepów, doświadczenia chirurga i wybranej placówki. Jednak obecnie najtańszymi krajami są Tunezja, Turcja, Polska i, co nie mniej ważne, Węgry. 4 miejsca docelowe wybierane do taniego przeszczepu włosów.

Oczywiście długość pobytu różni się w zależności od pacjenta. Jednak zgodnie z ogólną zasadą, powinni Państwo spodziewać się pobytu trwającego co najmniej 4 dni. Obejmuje to konsultację przedoperacyjną, procedurę przeszczepu włosów DHI i niezbędną kontrolę pooperacyjną.

O autorze

Melissa

Nazywam się Mélissa i od 2014 roku pracuję jako autorka tekstów medycznych i naukowych. Mam bogate doświadczenie w pisaniu dokumentów regulacyjnych i medyczno-marketingowych obejmujących szeroki zakres obszarów terapeutycznych.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️