Ograniczenie linii frontu w Turcji

obniżka ceny front 1
Napisany przez Maria

Turcja redukcja czoła w Stambule można skorygować za pomocą przeszczepu włosów znanego jako obniżenie linii włosów lub redukcja czoła, procedura mająca na celu obniżenie linii włosów na czole.

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na temat redukcji czoła w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena redukcji czoła w Turcji

Średni koszt redukcji czoła w Turcji w Stambule wynosi 1800 euro, minimalna cena to 1600 euro, a maksymalna cena to 2000 euro.

Redukcja czoła1400 €
Przeszczep włosów dla mężczyzn1800 €
Przeszczep włosów u kobiet2200 €
Redukcja czoła1800 €

Co to jest redukcja czoła?

Czy mają Państwo duże czoło w porównaniu do reszty twarzy? Być może mają Państwo wrażenie, że czoło jest zbyt duże lub że linia włosów jest zbyt wysoko? Wyraźne czoło może sprawiać wrażenie nieproporcjonalnego i zmieniać równowagę rysów twarzy. W takim przypadku w Turcji dostępna jest forma chirurgii plastycznej zwana redukcją czoła.

Obniżenie linii włosów jest znane jako redukcja czoła, procedura mająca na celu obniżenie linii włosów na czole.

Usługi redukcji czoła w Turcji wykorzystują bardzo specyficzną procedurę zwaną przeszczepem włosów FUE, mającą na celu obniżenie linii włosów i zmniejszenie rozmiaru czoła.

Wysoka linia włosów lub duże czoło może być wynikiem wielu czynników. Często jest to czynnik genetyczny lub po prostu naturalna pozycja, w której zaczyna się linia włosów.

Inne czynniki obejmują pewne fryzury, które cofają linię włosów, wcześniejsze operacje, a nawet wypadanie włosów. Ta wysoka linia włosów może powodować, że osoba czuje się skrępowana swoim wyglądem, a nawet zmienia fryzurę, aby ukryć czoło.

Najlepsze kliniki redukcji czoła w Turcji wykonują go wyłącznie u osób, których wysokie czoła można maksymalnie skrócić.

Czoło to obszar między linią włosów (powyżej), grzbietami brwi (poniżej) i grzbietami skroni po obu stronach. Jest zatem oczywiste, żeobniżenie linii włosów w Turcji za pomocą usług redukcji czoła zmniejszy wygląd dużego czoła.

Operacja obniżenia czoła, znana również jako redukcja czoła, daje najbardziej realistyczne oczekiwania, jakie można mieć wobec tej procedury.

Technika stosowana do redukcji czoła w Turcji obejmuje przeszczep włosów przed linią włosów. Czasami jest stosowana jako samodzielna technika zmniejszania czoła. Odbywa się to poprzez zwiększenie warstw włosów powyżej naturalnej linii włosów. Metoda ta ma charakter niechirurgiczny.

W związku z tym pacjenci z wysokim czołem mogą odnieść korzyści ze skrócenia czoła i zaproponowania im procedury redukcji czoła / przesunięcia linii włosów.

Zdjęcia przed i po zabiegu

Redukcja linii włosów w Turcji

Operacja redukcji czoła w Stambule spowodowałaby powstanie widocznej liniowej blizny na krawędziach linii włosów. Blizna ta może się poszerzać i stać się problematyczna pod względem estetycznym.

W porównaniu do przeszczepu włosów w Turcji, operacja redukcji czoła jest :

  • Bardziej inwazyjna
  • Dłuższy czas przestoju i okres rekonwalescencji

Przeszczep włosów ma przewagę nad operacją redukcji czoła pod względem kosztów, zaawansowanych opcji chirurgicznych, łatwości osiągnięcia doskonałych wyników i minimalnego czasu rekonwalescencji.

Podsumowanie

Turystyka medyczna w Turcji kwitnie dzięki jakości opieki świadczonej przez znanych i uznanych chirurgów, a przede wszystkim dzięki pobieranym cenom.

Jeśli mają Państwo trudności z dokonaniem wyboru, możemy pomóc Państwu w przeprowadzeniu udanej operacji po obniżonej cenie.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Maria

Mam na imię Maria. Mam ponad 10-letnie doświadczenie jako kierownik marketingu w branży medycznej. Z powodzeniem wprowadziłam na rynek kilka produktów, w tym urządzenia medyczne, i mam wielką pasję do sprzedaży i marketingu.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️