Redukcja uda w Turcji

obniżka ceny udo indyka tanio 1
Napisany przez Maria

Redukcja ud w Turcji to zabieg chirurgiczny mający na celu poprawę konturu nóg poprzez usunięcie niechcianego tłuszczu i nadmiaru skóry z wewnętrznej i zewnętrznej strony ud.

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na temat redukcji ud w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady specjalisty medycznego.

Ile kosztuje redukcja ud w Turcji?

Średni koszt redukcji uda w Turcji w Stambule wynosi 2,300 €. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 2,000 euro do 2,600 euro.

ProceduraCena Turcja
Redukcja ud2300 €

Co to jest redukcja ud?

Redukcja ud w Turcji to zabieg chirurgiczny mający na celu poprawę konturu nóg poprzez wyeliminowanie niechcianego tłuszczu i nadmiaru skóry po wewnętrznej i zewnętrznej stronie ud.

Operacja redukcji ud jest zwykle wykonywana w połączeniu z innym zabiegiem chirurgii plastycznej w Turcji, takim jak lifting ramion. Celem liftingu ud jest redukcja luźnej, obwisłej skóry na udach. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które są niezadowolone z kształtu swoich nóg i chcą mieć jędrniejsze, bardziej atrakcyjne nogi.

Redukcja ud jest wykonywana w przypadku skóry, która utraciła elastyczność na wewnętrznej i zewnętrznej stronie ud. Jeśli straciła Pani dużo na wadze, nadmiar skóry na udach jest zjawiskiem normalnym.

Jak przeprowadzana jest cutiplastyka?

W zależności od zakresu operacji, cutiplastyka trwa zazwyczaj od 2 do 3 godzin. Wykonuje się ją w znieczuleniu ogólnym.

Po znieczuleniu wykonuje się nacięcia. Chirurg plastyczny dobierze odpowiedni rodzaj nacięcia w zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań. Po nacięciach usuwany jest nadmiar skóry, a na koniec nacięcia są zamykane.

Redukcja ud to zabieg przeprowadzany w szpitalu. Zazwyczaj będzie Pani musiała pozostać w szpitalu przez jeden dzień. W niektórych przypadkach pacjent może pozostać w szpitalu przez 3 do 4 dni.

Rodzaje redukcji uda

Wewnętrzna redukcja ud: Wewnętrzna redukcja ud, znana również jako lifting środkowej części ud, ma na celu usunięcie zarówno nadmiaru skóry, którego nie można usunąć za pomocą ćwiczeń i diety, jak i skóry, która straciła elastyczność z powodu starzenia się lub skrajnej utraty wagi. Chirurg wykonuje nacięcie na styku uda i kości łonowej. Nacięcie to umożliwia chirurgowi dostęp do leżących poniżej tkanek. Lifting środkowej części ud jest prosty i nie wiąże się z żadnymi poważnymi komplikacjami.

Zewnętrzny lifting ud: Zewnętrzny lifting ud jest również znany jako boczny lifting ud. W porównaniu do innych technik liftingu ud, lifting zewnętrzny ud jest znacznie bardziej skomplikowany, a nacięcia są większe.

Obustronny lifting ud: Obustronny lifting ud, znany również jako obwodowy lifting ud, polega na napięciu skóry z przodu i na zewnątrz nogi. Podczas obustronnego liftingu ud chirurg wykonuje nacięcie w kształcie litery V na dolnej krawędzi majtek bikini. Technika ta podnosi nie tylko uda, ale także pośladki.

Kto jest odpowiednim kandydatem do redukcji ud w Turcji?

Jeśli :

  • nie ma Pani żadnych problemów medycznych, które uniemożliwiałyby poddanie się operacji,
  • ma Pani nadmiar skóry wzdłuż wewnętrznej i/lub zewnętrznej części ud
  • ma Pani idealną wagę i jest Pani zdecydowana ją utrzymać
  • proszę realistycznie podchodzić do swoich oczekiwań

może Pan/Pani być dobrym kandydatem do redukcji ud w Turcji.

Zalety redukcji ud w Turcji

Tureccy chirurdzy plastyczni mają duże doświadczenie w redukcji ud. Zabieg zostanie przeprowadzony we w pełni wyposażonym szpitalu. Dzięki doskonałej opiece nad pacjentem poczuje się Pani bezpiecznie i komfortowo podczas pobytu w Turcji. Co więcej, będą Państwo w stanie :

  • pozbyć się luźnej skóry na udach
  • nie będzie już Pani odczuwać potrzeby ukrywania nóg
  • mieć gładszą skórę
  • poczuć się pewniej i młodziej

Przegląd procedury

Operacja :Lifting ud
Cel zabiegu:Poprawa konturu nóg poprzez usunięcie niechcianego tłuszczu i nadmiaru skóry z wewnętrznej i zewnętrznej części ud.
Czas zabiegu :2 do 3 godzin
Rodzaj znieczulenia :Ogólne
Efekty uboczne:Tymczasowy ból lub drętwienie
Ryzyko :Krwawienie, blizny
Czas rekonwalescencji :Pełna rekonwalescencja trwa 12 miesięcy. Po 1 do 2 tygodni może Pan/Pani powrócić do pracy i codziennych czynności.
Blizny:W zależności od rodzaju nacięcia, blizny zazwyczaj zanikają z czasem.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Maria

Mam na imię Maria. Mam ponad 10-letnie doświadczenie jako kierownik marketingu w branży medycznej. Z powodzeniem wprowadziłam na rynek kilka produktów, w tym urządzenia medyczne, i mam wielką pasję do sprzedaży i marketingu.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️