Cena redukcji piersi w Dubaju

cena redukcji piersi dubaj 1
Napisany przez Maria

Redukcja piersi w Dubaju to idealne rozwiązanie, które sprawi, że Państwa piersi staną się mniejsze, łatwiejsze w zarządzaniu i bardziej kształtne. Proces ten polega na usunięciu tkanki tłuszczowej lub zbędnej tkanki piersiowej w celu ujędrnienia piersi.

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji na temat redukcji piersi w Dubaju i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena redukcji piersi w Dubaju

Średni koszt redukcji piersi w Dubaju wynosi 6 200 EUR. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €4,500 do €7,900.

ProceduraCena Dubaj
Redukcja piersi6200 €

Czym jest redukcja piersi?

Większe piersi wiążą się z ryzykiem dla zdrowia i oczywiście z problemami emocjonalnymi. Ponadto duże piersi nie są łatwe do noszenia, a także wyglądają niezręcznie. Rozsądne jest, aby rozmiar piersi był dopasowany do ciała, w przeciwnym razie wpływa to na całą osobowość w nieprzyjemny sposób.

Redukcja piersi w Dubaju to idealne rozwiązanie, dzięki któremu Państwa piersi staną się mniejsze, łatwiejsze do opanowania i bardziej kształtne. Proces ten polega na usunięciu tłuszczu lub niepotrzebnej tkanki piersiowej, aby piersi stały się jędrniejsze i bardziej promienne.

Ponieważ jest to zabieg chirurgiczny, nie możemy omówić wszystkich punktów w jednym akapicie. Kontynuujmy, aby lepiej je zrozumieć.

Korzyści:

Lepsze piersi poprawią Pani osobowość i jakość życia. Przyniesie Pani potencjalny komfort, taki jak mniejszy ból fizyczny, lepsze ubrania i seksowniejsze piersi niż wcześniej. Co więcej, po operacji łatwo będzie wykonywać ćwiczenia ujędrniające piersi. Jest to z pewnością główna zaleta operacji zmniejszenia piersi w Dubaju. Pływanie, bieganie i chodzenie nie będzie już źródłem niepokoju.

Wyniki przed i po operacji:

Wyniki operacji zmniejszenia piersi w Dubaju są niesamowite. Proszę jednak nie oczekiwać, że piersi będą idealne natychmiast po operacji. Na tym etapie mogą wyglądać na zbyt ciasne, ale po kilku miesiącach, gdy obrzęk ustąpi, piersi będą wyglądać na mniejsze i uniesione, nawet bez liftingu piersi.

Mogą pojawić się blizny, które zazwyczaj znikają z czasem. Co najwyżej sześć miesięcy wystarczy, aby zniknęły; jednak obecnie blizny te można ukryć, nosząc biustonosze i stosując określone zalecane opatrunki.

Idealna kandydatka

Każdy, kto nie czuje się komfortowo z dużymi piersiami, może poddać się operacji zmniejszenia piersi. Lekarze zazwyczaj zalecają ją po całkowitym wyrośnięciu piersi. Jest wysoce prawdopodobne, że zostanie Pani zalecone wykonanie badania krwi, aby upewnić się, że jest Pani najlepszą kandydatką do tego zabiegu.

Ostrzeżenie: kobiety w ciąży lub karmiące piersią powinny unikać tego zabiegu.

Rzeczy do rozważenia przed zabiegiem!

Gdy zostanie Pani uznana za dobrą kandydatkę do zabiegu, będzie Pani musiała skonsultować się z naszymi ekspertami, aby przygotować się przed wielkim dniem. Podczas tej konsultacji wezmą oni pod uwagę Pani oczekiwania i stan piersi, aby zdecydować o spersonalizowanym planie w świetle proponowanej techniki. Ponadto zostaną Państwu wyjaśnione szczegóły zabiegu, wraz z niezbędnymi poradami, które pomogą Państwu zrozumieć bezpieczną operację. Ogólnie rzecz biorąc, obejmuje to

  1. Utrzymanie zdrowego stylu życia.
  2. Proszę rzucić palenie co najmniej dwa tygodnie przed zabiegiem.
  3. Aby zapobiec krwawieniu, proszę unikać leków zawierających aspirynę.
  4. Spożywanie dużej ilości witamin w celu szybkiego powrotu do zdrowia po operacji.

Ponadto zostanie ustalona data i godzina operacji zmniejszenia piersi w Dubaju, Abu Dhabi i Sharjah. Nasz zespół poinformuje Panią o innych zaleceniach i zakazach, o których powinna Pani pamiętać. Zapewnimy, że jest Pani w pełni przygotowana do operacji.

Procedura redukcji piersi w Dubaju:

Operacja zmniejszenia piersi wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym i trwa 2-3 godziny. Pacjentka jest zwykle wypisywana tego samego dnia, ale czasami warto zostać na noc.

Podczas operacji wykonuje się nacięcie w zależności od wybranej techniki. Może ono znajdować się blisko otoczek lub być wykonane pionowo lub poziomo w dół do fałdu. Następnie usuwa się nadmiar tkanki tłuszczowej z piersi, zachowując symetrię piersi. Chirurdzy starają się również podnieść sutki i otoczki do wyższych pozycji, dzięki czemu stają się one mniejsze niż wcześniej. Czasami podłączane są również rurki drenażowe w celu odprowadzenia nadmiaru płynu.

Następnie nacięcia są zamykane.

Dalsze postępowanie i rekonwalescencja:

Po operacji pewien ból jest normalny. Pacjentki powinny odczekać co najmniej 2 do 5 tygodni, zanim całkowicie wyzdrowieją i będą mogły powrócić do codziennych czynności. Dodatkowe wsparcie dla piersi należy zapewnić poprzez noszenie biustonosza. Aby upewnić się, że piersi goją się prawidłowo, należy umawiać się na wizyty kontrolne przez kilka miesięcy po operacji. Jest wysoce prawdopodobne, że otrzyma Pani instrukcje, których będzie musiała przestrzegać przez jakiś czas. Oto niektóre z nich,

  1. Proszę unikać aktywności fizycznej.
  2. Musi Pan/Pani przyjmować środki przeciwbólowe.
  3. Proszę nie spać na brzuchu.
  4. Przez kilka miesięcy należy nosić biustonosz chirurgiczny.
  5. Proszę odpowiednio pielęgnować miejsca nacięcia.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Maria

Mam na imię Maria. Mam ponad 10-letnie doświadczenie jako kierownik marketingu w branży medycznej. Z powodzeniem wprowadziłam na rynek kilka produktów, w tym urządzenia medyczne, i mam wielką pasję do sprzedaży i marketingu.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️