Bypass żołądka w Turcji

cena bypass 1
Napisany przez Émilie

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o bypassie żołądka w Turcji! Jaka jest średnia cena w Stambule? Nasze porady dotyczące udanego bypassu żołądka w Turcji.

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji na temat operacji pomostowania żołądka w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Ile kosztuje operacja pomostowania żołądka w Turcji?

Średni koszt bypassu żołądka w Stambule w Turcji wynosi 3,500 €. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €3,000 do €4,000.

ProceduraCena Turcja
Powiększanie piersi3500 €

Co to jest bypass żołądka?

Istnieje wiele różnych rodzajów operacji otyłości, takich jak balonikowanie żołądka, opaska żołądkowa i botoks żołądka. Każda operacja ma inne zalety i wady. Celem jest pokonanie otyłości i skorygowanie nieprawidłowości fizycznych.

Bypass żołądka w Turcji to technika bypassu, która jest najczęściej stosowaną procedurą chirurgiczną w Turcji i innych krajach. Jest to jednak również najbardziej złożona operacja żołądka. W przypadku bypassu żołądka w Turcji, specjalista chirurg zmniejsza rozmiar żołądka tak, że zawiera on tylko około 15 do 20 ml. Pozostała część żołądka jest następnie zszywana, dzięki czemu dwunastnica jest wyłączona z trawienia.

Jest to tak zwana operacja pomostowania. Ponieważ dwunastnica jest wyłączona, pokarm i soki trawienne, tj. wydzieliny odpowiedzialne za rozkład enzymatyczny, są mieszane tylko w środkowym jelicie cienkim. Jest to główny powód, dla którego spożycie kalorii jest niższe. Nasze kliniki partnerskie będą w stanie odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania dotyczące operacji pomostowania żołądka, zbilansowanej diety i ćwiczeń fizycznych (w tym profesjonalnych planów żywieniowych i sportowych).

Ważne czynniki związane z operacją ominięcia żołądka

Podobnie jak w przypadku każdego innego zabiegu chirurgicznego, nasi specjaliści w Turcji w Stambule muszą wcześniej omówić z Państwem wszystkie ważne kluczowe dane.

Ponadto niezwykle ważne jest udzielenie wyczerpujących porad, aby czuli się Państwo komfortowo i bezpiecznie podczas leczenia i całego pobytu. Ponadto zespoły chirurgów przeprowadzą ogólny wywiad, aby wykluczyć wszelkie komplikacje.

Kto powinien poddać się operacji pomostowania żołądka w Turcji?

Ogólnie rzecz biorąc, osoby cierpiące na otyłość – tj. ze wskaźnikiem masy ciała (BMI) wynoszącym co najmniej 40 (40 kg/m2) lub poważnymi niedoborami fizycznymi przy BMI wynoszącym 35 – szczególnie przez długi czas, mogą poddać się operacji bariatrycznej w Turcji ze względów zdrowotnych.

Wady operacji pomostowania żołądka

Przede wszystkim należy dokładnie rozważyć restrykcyjną operację, ponieważ nie można jej później cofnąć. Każdy powinien mieć świadomość, że jest to zmiana anatomiczna, która będzie trwała przez całe życie. Jednak jakościowa poprawa jakości życia jest również gwarantowana, ponieważ z pewnością będą Państwo stopniowo tracić na wadze!

Należy również wspomnieć, że zwłaszcza w przypadku bypassu żołądka, nie tylko zmniejsza się spożycie kalorii i tłuszczu, ale także znacznie zmniejsza się spożycie i wchłanianie składników odżywczych. Oznacza to, że niedobory mogą wystąpić bez konieczności stosowania dodatkowych suplementów diety.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Émilie

Nazywam się Emilie Gervais i mieszkam w Stambule, w Turcji. Jestem pisarką medyczną z rozległą wiedzą naukową i ponad 15-letnim doświadczeniem w badaniach nad rakiem i biologii molekularnej. Mam doświadczenie w organizacji kongresów i zarządzaniu projektami. Potrafię przekazywać złożone koncepcje medyczne i naukowe różnym odbiorcom za pośrednictwem różnych mediów, w tym tej strony internetowej jako forum dla moich tekstów.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️