Etniczna plastyka nosa w Hiszpanii

etniczna plastyka nosa hiszpania 2
Napisany przez Melissa

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o rynoplastyce etnicznej w Hiszpanii! Jaka jest średnia cena w Madrycie lub Barcelonie? Nasze porady dotyczące udanej etnicznej plastyki nosa.

NajlepszaKlinika.com informuje o rhinoplastyce etnicznej w Hiszpanii i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena rynoplastyki etnicznej w Hiszpanii

Cena rynoplastyki etnicznej w Hiszpanii wynosi 4800 euro. W zależności od Państwa potrzeb, pakiet all-inclusive może wahać się od 3500 do 5400 euro. Zabieg obejmuje nocny pobyt w szpitalu, w znieczuleniu ogólnym i będzie wymagał 6 noclegów w hotelu w Barcelonie lub Madrycie. Cena różni się w zależności od reputacji chirurga i kliniki.

Korekcja nosa4000 €
Wtórna plastyka nosa4300 €
Rynoplastyka ultradźwiękowa4600 €
Etniczna plastyka nosa4800 €

Czy rozważają Państwo rhinoplastykę etniczną w Hiszpanii? W tym kompleksowym przewodniku znajdą Państwo wszystko, co należy wiedzieć o pozbyciu się nieestetycznego nosa: cenę, samąoperację i środki ostrożności, które należy podjąć. Proszę poprosić o wycenę, aby poznać najlepsze ceny za idealną korektę nosa w Hiszpanii.

Co to jest rhinoplastyka etniczna?

Rynoplastyka etniczna jest jednym z kilku rodzajów rynoplastyki. Procedura ta polega na modyfikacji nosa z poszanowaniem rasy etnicznej pacjenta. Jest to jeden z postępów w tej dziedzinie, ponieważ w przeszłości lekarze po prostu nadawali nosowi uniwersalny kształt, niezależnie od morfologii twarzy pacjenta.

Po szeroko zakrojonych badaniach specjaliści w tej dziedzinie odkryli, że każda grupa etniczna ma przyzwoity kształt nosa. Na przykład nos rasy kaukaskiej nie jest odpowiedni dla Afroamerykanina lub Azjaty. W ich przypadku lepiej sprawdzi się lifting twarzy.

Co więcej, chirurgia plastyczna nie jest zabroniona w islamie. Muzułmanie mogą poddać się plastyce nosa, jeśli ma ona na celu usunięcie problemu wpływającego na oddychanie.

Jaki jest profil idealnego kandydata do tej operacji?

Każdy może ubiegać się o rhinoplastykę etniczną. Wszystko, czego Państwo potrzebują, to chęć restrukturyzacji nosa. Jednak niektórzy kandydaci są bardziej odpowiedni niż inni. Stan skóry i chrząstki również determinuje wykonalność operacji.

Odpowiedni przedział wiekowy

Korekcja nosa to bardzo delikatna operacja. Możliwe jest jednak przeprowadzenie operacji u osoby małoletniej, która wciąż rośnie. Dopóki wzrost jest zakończony, operacja może przebiegać bez zakłóceń. Ogólnie rzecz biorąc, minimalny wymagany wiek to 17 lat dla dziewczynki i 18 lat dla chłopca.

Wystarczająca ilość skóry i chrząstki

Nawet jeśli istnieje wiek, który określa dojrzałość pacjenta, nadal konieczne jest sprawdzenie, czy jest wystarczająco dużo materiału, aby przerobić nos. Jeśli tak nie jest, chirurg plastyczny usuwa brakujący materiał z niektórych części ciała. Nazywa się to operacją wszczepienia implantu. Palacze nie kwalifikują się do rhinoplastyki, chyba że rzucą palenie co najmniej miesiąc przed i miesiąc po operacji.

Posiadanie wad rozwojowych nosa

Najbardziej odpowiednimi kandydatami są osoby, które urodziły się z wadami rozwojowymi nosa. Osoby z zapadniętą przegrodą również mogą się zgłosić. Gorąco zachęcamy do zgłaszania się, ponieważ każdy ma prawo do normalnego nosa.

Jak przebiega operacja?

Plastyka nosa nie jest poważną operacją, trwającą od 45 minut do 2 godzin w zależności od tego, co należy zrobić. Jeśli jest to rhinoplastyka etniczna, pacjent zostanie poddany znieczuleniu ogólnemu. Ale jak w przypadku wszystkich operacji chirurgicznych, zaczyna się od diagnozy. Dopiero po tym lekarz przeprowadza operację rekonstrukcyjną, a następnie następuje okres odpoczynku, który należy obserwować.

Kroki przed operacją

Przed rozpoczęciem plastyki nosa chirurg upewni się, że spełnia Pani/Pan wszystkie wymagania, którymi są:

  • Odpowiednia ilość materiału,
  • Nie palił/a Pan/Pani przez co najmniej trzy tygodnie,
  • Posiada Pani/Pan zgodę rodziców (w przypadku osób niepełnoletnich),
  • I że jest Pan/Pani w dobrym stanie zdrowia.

Ta lista warunków nie jest wyczerpująca i mogą zostać dodane inne kryteria. Czasami konieczne jest nawet wykonanie skanu w celu sprawdzenia aktualnego stanu nosa.

Następnie lekarz pokaże możliwe zmiany i obraz nosa po operacji. Gdy wszystkie lampki zaświecą się na zielono, operacja zostanie przeprowadzona.

Sama operacja

Rynoplastyka rozpoczyna się od przygotowania pacjenta. Anestezjolog wstrzykuje pacjentowi środki usypiające. Gdy pacjent nic już nie czuje, chirurg wstrzykuje substancję ograniczającą krwawienie i ból. Substancję pozostawia się na kilka minut przed otwarciem nosa skalpelem.

Nacięcie rozpoczyna się od nozdrzy, wewnątrz skóry, a kończy na powiekach. Po otwarciu nosa chirurg szlifuje i przekształca chrząstkę wewnątrz. Może również wymienić kości, aby uzyskać atrakcyjny nos. Następnie dodaje skórę i przyszywa ją z powrotem za pomocą nici. Opatruje ranę i dodaje szyny, aby zapobiec przemieszczaniu się nosa.

Co dzieje się po operacji

Po zakończeniu operacji lekarz upewnia się, że pacjent wybudził się prawidłowo. Po przebudzeniu pacjent jest informowany o wszystkich środkach ostrożności, które należy podjąć, aby zapewnić powodzenie plastyki nosa. Siedem dni po operacji usuwane są szyny i nici. Po kilku tygodniach płaty strupów stopniowo odpadają, pozostawiając niewielką bliznę. Blizna zblednie i zniknie całkowicie.

W niektórych przypadkach pacjent może zauważyć niewielką ablację na nosie. Ma to łagodny charakter i nie ma się czym martwić. Plastyka nosa nie może jednak utrudniać oddychania. W celu zapewnienia zdrowia pacjenta zostanie przeprowadzony monitoring pooperacyjny.

Środki ostrożności, które należy podjąć po operacji

Po zakończeniu operacji należy całkowicie odpocząć przez co najmniej tydzień. Pacjent nie powinien podejmować żadnego wysiłku fizycznego podczas pobytu w szpitalu. Po zdjęciu szyny nowy nos nie powinien być wystawiany na działanie promieni słonecznych. Promienie UV uwydatniają blizny. Proszę zastosować roztwór kwasu hialuronowego, aby przywrócić skórze blask.

Ważne jest również unikanie wstrząsów. Dlatego zaleca się unikanie sportów, takich jak pływanie, piłka nożna, koszykówka i wszystko inne, co wiąże się z kontaktem fizycznym. Pojawienie się siniaka i odczuwanie bólu jest normalne. Proszę zażyć środki przeciwbólowe, aby złagodzić ból. Przede wszystkim proszę nie palić, ponieważ utrudnia to gojenie i pogarsza ból.

Ile kosztuje etniczna plastyka nosa w Hiszpanii?

W Hiszpanii rhinoplastyka etniczna kosztuje od €3,500 do €5,400. Cena ta uwzględnia konsultację przedoperacyjną, tłumacza, hotel, transfer z lotniska, operację i kontrolę pooperacyjną.


Jeśli mają Państwo trudności z podjęciem decyzji, możemy pomóc Państwu w przeprowadzeniu udanej operacji po obniżonej cenie.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Melissa

Nazywam się Mélissa i od 2014 roku pracuję jako autorka tekstów medycznych i naukowych. Mam bogate doświadczenie w pisaniu dokumentów regulacyjnych i medyczno-marketingowych obejmujących szeroki zakres obszarów terapeutycznych.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️