Ultradźwiękowa plastyka nosa w Hiszpanii

rhinoplastyka ultradźwiękowa barcelona 2

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o ultradźwiękowej plastyce nosa w Hiszpanii! Jaka jest średnia cena w Madrycie lub Barcelonie? Nasze porady dotyczące udanej rhinoplastyki ultradźwiękowej w Hiszpanii.

NajlepszaKlinika.com informuje o rhinoplastyce ultradźwiękowej w Hiszpanii i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena rynoplastyki ultradźwiękowej w Hiszpanii

Cena rynoplastyki ultradźwiękowej w Hiszpanii, w Madrycie lub Barcelonie, wynosi 3 500 €. W zależności od Państwa potrzeb, pakiet all-inclusive może wahać się od 2 800 € do 3 900 €.

Ultradźwiękowa plastyka nosa3500 €

Hiszpania jest preferowanym celem podróży medycznych. Plastyka nosa jest jedną z najpopularniejszych operacji chirurgii plastycznej w Hiszpanii, a technika ultradźwiękowa staje się coraz bardziej popularna. I nie jest to przypadek: stale wyeksponowany na środku twarzy nos jest źródłem kompleksów dla wielu osób.

W ciągu ostatnich dziesięciu lat opracowano nową technikę plastyki nosa, aby lepiej spełnić oczekiwania pacjentów: plastykę nosa ultradźwiękami.

Ale na czym polega ta operacja? Dla kogo jest przeznaczona? I dlaczego lepiej udać się na nią do Hiszpanii? Przyjrzyjmy się głównym punktom, o których należy pamiętać.

Czym jest rhinoplastyka ultradźwiękowa?

Podczas gdy tradycyjna rhinoplastyka ma na celu złamanie kości w celu zmiany kształtu nosa, rhinoplastyka ultradźwiękowa jest znacznie łagodniejszą i bardziej precyzyjną techniką.

Zamiast tradycyjnych młotków, tarników i dłut stosuje się zminiaturyzowane instrumenty: to ich oscylacja z częstotliwością ultradźwiękową wygładza strukturę kostną nosa, zachowując stałą kontrolę wizualną nad miejscem operacji.

Rynoplastyka ultradźwiękowa oferuje szereg zalet w porównaniu z tradycyjnymi technikami. Na przykład ogranicza krwawienie poprzez zachowanie tkanek wokół nosa (skóry, błony śluzowej, naczyń krwionośnych itp.).

Metoda ta zapewnia również większą precyzję, ponieważ chirurg może wizualizować całą piramidę nosa podczas operacji. Może również bardzo precyzyjnie kontrolować linię złamania, aby uniknąć niepożądanych złamań.

Oczywiście wszystko to oznacza, że rezultat jest znacznie przyjemniejszy i bardziej naturalny niż w przypadku tradycyjnej techniki, dlatego każdego roku tak wiele osób decyduje się na zabieg.

Kto może skorzystać z rhinoplastyki ultradźwiękowej?

Podobnie jak wszystkie zabiegi chirurgii plastycznej i estetycznej, rhinoplastyka ultradźwiękowa jest skierowana do osób, które mają kompleks na punkcie kształtu swojego nosa. Operacja ta może pomóc im odzyskać pewność siebie i stopniowo poprawić jakość relacji społecznych.

W szczególności metoda ta jest szczególnie odpowiednia do wprowadzania zmian w tylnej części nosa, gdzie występuje asymetria lub nieregularność.

Minimalnie inwazyjny, nieurazowy charakter tej procedury chirurgicznej jest również przydatny w leczeniu delikatnych nosów i tych z wieloma urazami.

Na koniec należy zauważyć, że nos może być operowany dopiero po zakończeniu wzrostu, tj. między 16 a 18 rokiem życia. Chociaż palacze również mogą skorzystać z tej operacji, powinni powstrzymać się od pal enia przez około miesiąc przed operacją, aby ograniczyć powikłania pooperacyjne.

Procedura ultradźwiękowej plastyki nosa

Niezależnie od tego, czy operację przeprowadza się w Europie, czy gdziekolwiek indziej na świecie, procedura ultradźwiękowej plastyki nosa pozostaje taka sama: oto główne etapy.

Przed operacją: wizyta konsultacyjna

Podobnie jak w przypadku każdej operacji z zakresu chirurgii plastycznej, rozpocznie Pani/Pan od spotkania z chirurgiem podczas wstępnej konsultacji. Następnie przeprowadzi on z Państwem pełną ocenę w celu opracowania planu operacji dostosowanego do Państwa sytuacji.

Podczas tej wizyty może Pan/Pani wyjaśnić lekarzowi, co chciałby/chciałaby Pan/Pani zmienić w swoim nosie, jakie ma Pan/Pani wątpliwości i zadać wszelkie pytania dotyczące operacji.

Następnie chirurg oceni wykonalność projektu i poprowadzi Pana/Panią w kierunku rozwiązania, które spełni Pana/Pani oczekiwania, biorąc jednocześnie pod uwagępoczątkową anatomię nosa.

Konsultacja ta będzie również okazją do podsumowania Państwa stanu zdrowia w celu sprawdzenia, czy nie występują żadne patologie (w szczególności układu oddechowego), które uniemożliwiałyby poddanie się rhinoplastyce.

Korzystając z oprogramowania do przetwarzania obrazu, chirurg przeprowadzi następnie symulację(morfing), aby dać Państwu wyobrażenie o pożądanym efekcie.

Pomiędzy pierwszą wizytą a operacją upłynie co najmniej 15 dni, co da Panu/Pani czas na przemyślenie planu przedstawionego przez chirurga.

Sama operacja

W dniu operacji będą Państwo musieli przybyć na miejsce około dwie godziny wcześniej, aby poddać się znieczuleniu ogólnemu. Następnie chirurg oznaczy Państwa nos przedoperacyjnie sterylnym flamastrem i wstrzyknie do nosa surowicę, aby ograniczyć krwawienie i uczynić operację bezbolesną.

Na początku operacji usunięta zostanie otoczka skórna, aby odsłonić kostne i chrzęstne struktury nosa. Następnie chirurg przystąpi do zmiany kształtu nosa: kości zostaną zeszlifowane, wygładzone lub wypolerowane, w zależności od pożądanych rezultatów.

Pod koniec operacji otoczka skórna zostanie zamknięta bardzo cienkimi szwami, a następnie na grzbiecie nosa zostanie umieszczona szyna podtrzymująca, z lub bez knotów w nozdrzach. W zależności od procedur wykonywanych przez chirurga, operacja trwa od 1 do 3 godzin.

Kontrola pooperacyjna

Po operacji ultradźwiękowej plastyki nosa pozostanie Pan/Pani pod obserwacją przez kilka godzin, zanim będzie Pan/Pani mógł/mogła wrócić do domu. Często zaleca się jednak spędzenie nocy w klinice, aby mogli Państwo odzyskać siły w najlepszych możliwych warunkach.

Następnie będą Państwo musieli nosić szynę przez 7 do 10 dni, zanim zostanie ona zdjęta przez chirurga. Nici są usuwane kilka godzin po operacji.

Aby uniknąć spowolnienia procesu gojenia, proszę nie próbować usuwać strupów z nacięć w błonie śluzowej: znikną one samoistnie w ciągu kilku tygodni. Przez pierwszy miesiąc po operacji należy również unikać aktywności sportowej i spa.

Ile kosztuje rhinoplastyka ultradźwiękowa w Hiszpanii?

Średni koszt rhinoplastyki ultradźwiękowej w Madrycie lub Barcelonie wynosi 4000 euro. Cena ta obejmuje koszt hospitalizacji, chirurga, badań przedoperacyjnych, szyny, leków i obserwacji pooperacyjnej.

Wnioski

Nasze zespoły będą z Państwem na każdym kroku, od przybycia na lotnisko do kontroli pooperacyjnej, dzięki czemu mogą Państwo podjąć wszystkie niezbędne kroki z całkowitym spokojem. Jeśli podejmują Państwo pierwsze kroki na własną rękę, prosimy sprawdzić :

  • Reputację kliniki
  • Kwalifikacje chirurga
  • Opinie byłych pacjentów

Jeśli mają Państwo trudności z podjęciem decyzji, możemy pomóc Państwu w przeprowadzeniu udanej operacji po obniżonej cenie.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️