Liposukcja J-Plasma w Turcji

cena j liposukcja plazmowa Turcja 1
Napisany przez Laurence

Liposukcja plazmowa J w Turcji umożliwia leczenie dowolnego obszaru bez uszkadzania otaczającej tkanki, zmniejszając w ten sposób ból i dyskomfort, minimalizując ryzyko powikłań i skracając czas rekonwalescencji

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji na temat liposukcji J-Plasma w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena liposukcji J-Plasma w Turcji

Średni koszt liposukcji J-Plasma w Turcji w Stambule wynosi €4,000. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €3,500 do €4,500.

ProceduraCena Turcja
Liposukcja J-Plasma4000 €

Co to jest liposukcja J-Plasma?

Zmniejszenie elastyczności i napięcia skóry jest jedną z pierwszych oznak starzenia się skóry. Liposukcja J-Plasma w Turcji to najnowocześniejsza, minimalnie inwazyjna procedura, która odnawia skórę zewnętrznie i napina ją po zastosowaniu pod skórą.

Jako nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych metod, liposukcja J-Plasma w Stambule jest w stanie zapewnić lepsze wyniki niż zabiegi laserowego odnawiania powierzchni przy mniejszej ilości ciepła, co skutkuje bezpieczniejszym zabiegiem, który można stosować nawet w najbardziej delikatnych obszarach.

Precyzja przepływu zimnej plazmy oznacza, że każdy obszar może być leczony bez uszkadzania otaczających tkanek, zmniejszając ból i dyskomfort, minimalizując ryzyko powikłań i skracając czas rekonwalescencji.

Obszary, które J-Plasma może leczyć

Liposukcja J-Plasma może być stosowana do ujędrniania dowolnego obszaru, od twarzy po łydki. Najpopularniejsze obszary zastosowania to : Twarz, brzuch, piersi, plecy, ramiona, uda i szyja.

Zalety J-Plasma w Turcji

  • Natychmiastowe rezultaty przy bardzo małych nacięciach.
  • Pojedynczy zabieg w celu osiągnięcia pożądanych rezultatów.
  • Minimalny uraz otaczającej tkanki.
  • Minimalne lub zerowe ryzyko uszkodzenia skóry.
  • Bezpieczny w użyciu na delikatnych obszarach skóry, takich jak powieki.
  • Stosunkowo szybki powrót do zdrowia i bezbolesna procedura.

Najlepsi kandydaci do liposukcji J-Plasma

Pacjenci ze zdrową skórą są ogólnie dobrymi kandydatami do liposukcji J-Plasma w Turcji. Linie skórne, plamy i zmarszczki spowodowane starzeniem się, uszkodzeniami słonecznymi lub paleniem można leczyć za pomocą J-Plasma, podobnie jak umiarkowaną do łagodnej utratę elastyczności skóry.

Jest to doskonały wybór dla pacjentów, którzy nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom chirurgicznym w Turcji lub bliznom i przestojom, które im towarzyszą.

Zabieg ujędrniający można z powodzeniem wykonać na wszystkich kolorach skóry. Z drugiej strony zabieg resurfacingu często daje lepsze wyniki u pacjentów o jaśniejszej karnacji.

Jak działa liposukcja J-Plasma?

W zabiegu resurfacingu J-Plasma zjonizowana energia plazmy jest dostarczana do górnej warstwy skóry. W kontakcie z nią plazma złuszcza najbardziej zewnętrzne warstwy skóry, nie penetrując ani nie uszkadzając leżącej pod nią tkanki.

Proces ten zmniejsza przebarwienia skóry, poprawia jej teksturę, zmniejsza pory, zmniejsza drobne i głębokie zmarszczki oraz napina skórę.

W aplikacjach napinających cienka metalowa kaniula jest wprowadzana pod skórę przez małe nacięcia umieszczone w strategicznych punktach. Podczas przesuwania kaniuli w przód i w tył, plazma wypływająca z końcówki podgrzewa spodnią część skóry, powodując jej kurczenie się i stymulując produkcję kolagenu. Rezultatem jest ogólne napięcie leczonego obszaru.

W zależności od regionu i obszaru zastosowania, liposukcja J-Plasma może być wykonywana w znieczuleniu ogólnym. W niektórych ograniczonych zastosowaniach możliwe jest również znieczulenie miejscowe.

J-Plasma może być wykonywana jako samodzielny zabieg lub w połączeniu z innymi zabiegami, takimi jak liposukcja lub lifting szyi, w tym plastyka brzucha lub vaser lipo.

Dla większości pacjentów pojedyncza sesja leczenia J-Plasma jest zwykle wystarczająca.

Po operacji

Zwykle czas rekonwalescencji wynosi około dwóch do trzech tygodni w przypadku resurfacingu skóry J-Plasma, a nawet krócej w przypadku napinania skóry. Pacjentom zaleca się pozostanie w domu, unikanie bezpośredniego światła słonecznego i odpoczynek przez pierwsze dwa tygodnie.

Ważne jest, aby po zabiegu skóra była czysta, pozbawiona makijażu i nawilżona, aby mogła się prawidłowo zregenerować. Może wystąpić lekkie zaczerwienienie, niewielki obrzęk, swędzenie i łuszczenie, które mogą trwać do 3 tygodni.

Okres rekonwalescencji jest na ogół nieskomplikowany. Okresowe kontrole przeprowadzane przez lekarza po operacji zapewniają jakość rekonwalescencji i ostateczny rezultat.

Rezultaty

Zabieg daje widoczne rezultaty natychmiast po operacji, ale potrzeba kilku tygodni, aby skóra całkowicie się zagoiła i zregenerowała. Skóra nadal kurczy się i poprawia swoją elastyczność przez kilka miesięcy, a nawet rok, w miarę produkcji kolagenu.

Wielokrotne zabiegi nie są konieczne, a wyniki J-Plasma są stosunkowo trwałe. Odmłodzona skóra będzie nieuchronnie ulegać postępującym zmianom na przestrzeni lat w wyniku naturalnego procesu starzenia.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laurence

Nazywam się Laurence Tung. Jestem pisarzem medycznym z wiedzą naukową w kilku dziedzinach. Ostatnio zajmowałem się takimi obszarami terapeutycznymi jak reumatologia i hipercholesterolemia. Mam również doświadczenie w genomice, epigenetyce, biologii molekularnej i biochemii. Pomagam tej stronie publikować wysokiej jakości artykuły na temat turystyki medycznej.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️