Licówki dentystyczne Emax w Turcji

licówka dentystyczna emax Turcja 1
Napisany przez Maria

Proszę skupić się na licówkach dentystycznych Emax w Turcji! Jaka jest średnia cena w Stambule? Nasze porady dotyczące udanych licówek Emax w Turcji.

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje o licówkach dentystycznych Emax w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych tureckich chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady specjalisty medycznego.

Ile kosztuje licówka Emax w Turcji?

Średni koszt licówki Emax w Turcji wynosi 230 €. Dentysta znieczula zęby. Zabieg trwa 6 dni. Długość pobytu w Stambule wynosi 8 dni. Cena różni się w zależności od doświadczenia dentysty, liczby licówek do założenia i wielkości szczęki pacjenta. Efekt końcowy jest widoczny natychmiast.

Licówka cyrkonowa180 €
Licówka ceramiczna200 €
Licówka stomatologiczna Emax230 €
Licówka stomatologiczna Lumineers390 €

W ostatnich latach hollywoodzki uśmiech stał się modny! Tylko… Aby mieć idealne zęby, potrzebują Państwo dobrze zaopatrzonego portfela, zwłaszcza w Europie. Dzięki naszej agencji mogą Państwo skorzystać z opieki stomatologicznej nowej generacji w konkurencyjnej cenie! Proszę odkryć licówki stomatologiczne Emax w Turcji!

Czym jest licówka stomatologiczna Emax?

Zabieg Emax został stworzony przez firmę Empress i oznacza Maximum Empress. Ząb Emax to licówka brodawkowa wykonana ze wzmocnionej porcelany. Jest to wypalana i prasowana ceramika.

Choix de la teinte pour des facettes dentaires
Wybór odcienia licówek dentystycznych

Protezy dentystyczne Emax są dostępne w kilku odcieniach. Każda licówka Emax jest półprzezroczysta i wygląda naturalnie. Ponadto licówka dentystyczna Emax w Turcji wykorzystuje materiał, który zapewnia wysoką odporność i długą żywotność.

Zdjęcia przed i po zabiegu

avant apres facette dentaire turquie
Détartrage facettes dentaires Emax en Turquie
avant apres facette dentaire turquie
Facettes en Turquie
avant apres facette dentaire turquie
avant apres facette dentaire turquie
Gingivectomie facette
résultat avant apres facette dentaire turquie
Facette à Istanbul

Kim są najlepsi kandydaci?

Aby skorzystać z licówki dentystycznej Emax w Turcji, muszą Państwo mieć normalny zgryz bez :

 • Uszkodzonych zębów,
 • Przebarwionych lub poplamionych zębów,
 • Złamanych zębów,
 • Starych koron, które wymagają wymiany..

Ważna uwaga: licówki Emax nie można założyć na zepsuty ząb lub w miejsce brakującego zęba.

Zalety licówek Emax: Materiał ten jest wykonany w całości z porcelany i nie ma metalowego podłoża. Jest odpowiedni dla osób uczulonych na metal.

Choix de la teinte pour des facettes dentaires
Wybór odcienia licówek dentystycznych

Jest to również odpowiednie rozwiązanie dla osób, które nie lubią szarej linii pojawiającej się na dziąsłach po cofnięciu konwencjonalnej korony. Procedura ta jest odpowiednia zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Procedura

Kosztorys jest sporządzany na podstawie diagnozy naszego dentysty po zapoznaniu się z Państwa dokumentacją medyczną. Następnie, po przybyciu do Turcji, chirurg stomatolog przeprowadzi badanie kliniczne w oparciu o Państwa uzębienie, aby potwierdzić, że kwalifikują się Państwo do licówek dentystycznych w Turcji.

Film na temat licówek dentystycznych

Czy jest Pan/Pani nosicielem wirusa HIV? Specjalna klinika została zarezerwowana dla Państwa, aby dopasować licówki dentystyczne Emax w sposób całkowicie bezpieczny dla Państwa i personelu.

Przed założeniem

Wstępna diagnoza może zostać przeprowadzona zdalnie, w szczególności w celu uzyskania wyceny na podstawie liczby licówek, które chcą Państwo założyć. Jednak konsultacja twarzą w twarz jest niezbędna przed dopasowaniem protez dentystycznych Emax w Turcji.

Dzięki badaniu klinicznemu w tureckim gabinecie stomatologicznym, chirurg może upewnić się, że Państwa zęby są w dobrym stanie.

Un dentiste et une patiente
Dentysta i pacjent

Dzień dopasowania

Licówki dentystyczne Emax w Turcji są wykonywane na zamówienie w zaawansowanym technologicznie gabinecie stomatologicznym. Zabieg przeprowadzany jest w 2 lub 3 sesjach w ciągu jednego tygodnia. Procedura przebiega w 4 etapach:

1- Modelowanie przyszłego uśmiechu

W tym celu dentysta kosmetyczny wykonuje zdjęcia Państwa zębów. Następnie dokonuje pomiarów. Następnie do Państwa jamy ustnej wkładany jest ustnik w celu wymodelowania zębów.

2- Wstrzyknięcie środka znieczulającego

Licówki dentystyczne Emax są zakładane w Turcji w znieczuleniu miejscowym. Znieczulenie służy do wydrążenia zębów, w których zostaną umieszczone licówki o grubości 2 mm.

3- Dokonywanie nowych pomiarów

Po wydrążeniu zębów dentysta ponownie dokonuje pomiarów. Następnie przyklejane są licówki tymczasowe. Wystarczająco długo, aby licówki stałe były gotowe.

Photo avant et après de pose de facettes dentaires
Przed i po zdjęciach licówek dentystycznych

4- Zakładanie stałych licówek Emax

Nie ma potrzeby pracy nad zębami, tak jak w przypadku korony lub innej konwencjonalnej licówki. Ostateczne licówki Emax są przygotowywane w laboratorium.

Gdy będą gotowe (kilka dni po odlaniu). Wracają Państwo do gabinetu na sesję, aby licówki Emax zostały zamontowane na stałe w Turcji.

Ogólnie rzecz biorąc, procedura może trwać od 35 minut do 4 godzin. Zależy to od liczby zamówionych licówek. Co więcej, licówka dentystyczna Emax utrzymuje się od 10 do 15 lat, pod warunkiem, że utrzymują Państwo dobrą higienę jamy ustnej.

Po założeniu

Po założeniu protezy Emaxw Stambule mogą Państwo jeść. Prawdopodobnie będą Państwo jednak odczuwać lekki dyskomfort. Będzie on trwał przez kilka dni, podczas których przyzwyczają się Państwo do nowej jamy ustnej.

Dwa dni po operacji przejdzie Pan/Pani kontrolę lekarską u chirurga stomatologa. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, mogą Państwo wrócić do domu i postępować zgodnie z zaleceniami lekarza, aby utrzymać licówki w dobrym stanie.

Sourire
Uśmiech

Ryzyko, powikłania i skutki uboczne

Założenie licówek Emax może wiązać się z pewnym rzadkim ryzykiem:

 • Nadwrażliwość zębów ;
 • Ogólny dyskomfort;
 • Stan zapalny dziąseł;
 • Zwiększone ryzyko uszkodzenia miazgi zęba;
 • Kontrastujące odcienie między różnymi zębami.

Dlatego też powinni Państwo zaufać nam i wybrać odpowiedniego chirurga w Stambule oraz zdecydować się na renomowanego i doświadczonego lekarza.

Ten rodzaj operacji jest islamski i zgodny z prawem. Jest to operacja halal, a nie haram, ponieważ poprawia jakość życia tych, którzy jej potrzebują.

Podjęto środki w celu zapewnienia, że osoby niepełnosprawne mogą w pełni korzystać z naszych udogodnień.

Środki ostrożności, które należy podjąć po licówkach dentystycznych Emax w Turcji

Emaxto rodzaj licówki dentystycznej, która jest odporna na ścieranie i zatrzymywanie plam. Ale to nie znaczy, że nie trzeba o nie dbać. W rzeczywistości po założeniu licówki dentystycznej Emax w Turcji zaleca się, aby :

 • Proszę szczotkować zęby po każdym posiłku miękką szczoteczką,
 • Proszę płukać zęby płynem do płukania jamy ustnej,
 • Proszę nitkować zęby każdego wieczoru,
 • Unikać żucia twardych pokarmów (ryzyko utraty twarzy jak Maeva Ghennam)
 • Proszę pozbyć się złych nawyków (obgryzanie paznokci, gryzienie końcówek długopisów, zaciskanie zębów itp.)
 • Proszę regularnie wykonywać skaling.
Un patient et un dentiste
Pacjent i dentysta

Podsumowując, z niecierpliwością czekamy na zorganizowanie Państwa podróży do Stambułu, aby mogli Państwocieszyć się hollywoodzkim uśmiechem takszybko, jak to możliwe i w najlepszej możliwej cenie. Proszę poprosić o bezpłatną spersonalizowaną wycenę już teraz!

Ile kosztuje licówka dentystyczna Emax w Turcji?

W Turcji licówka dentystyczna Emax kosztuje 250 € za ząb w jednej z najlepszych klinik dentystycznych. W Europie cena pojedynczej licówki dentystycznej Emax wynosi € 1,200. Cena ta obejmuje konsultację przed zabiegiem, zdjęcie rentgenowskie, wycisk, dopasowanie, znieczulenie, hotel i transfer z lotniska.


Jeśli mają Państwo trudności z podjęciem decyzji, możemy pomóc w pomyślnym przeprowadzeniu zabiegu po obniżonej cenie.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.


Często zadawane pytania

Jak starzeje się licówka dentystyczna Emax w Turcji?

Licówki Emax są bardzo popularne, ponieważ starzeją się lepiej niż licówki kompozytowe. Folie Emax utrzymują się od 10 do 15 lat i nie kurczą się. Jednak niewłaściwa higiena jamy ustnej może powodować odklejanie się lub odpadanie licówek Emax.

Mogą Państwo wybrać kolor i kształt licówek Emax w Stambule. Licówki Emax są dostępne w kilku odcieniach i są produkowane w laboratorium zgodnie z modelem sporządzonym za pomocą oprogramowania podczas konsultacji przed zabiegiem.

Nie, założenie licówek Emax jest operacją nieodwracalną. Co więcej, jeśli dopasowanie się powiedzie, będą Państwo spokojni przez następne 15 lat, pod warunkiem, że zachowają Państwo właściwą higienę jamy ustnej. Nawiasem mówiąc, technika ta może być powtarzana 1 lub 2 razy w ciągu życia.

Odpadanie licówek dentystycznych jest rzadkie, ale możliwe. Jeśli tak się stanie i jeśli licówka, która odpadła, jest nadal nienaruszona, można ją ponownie przykleić. Przedłuża to jej żywotność. Jednak po ponownym przyklejeniu licówki, która odpadła, należy zachować jeszcze większą ostrożność.

Licówka Emax zapewnia symetryczne zęby i olśniewająco biały uśmiech. Aby osiągnąć ten rezultat, należy usunąć kilka milimetrów szkliwa, aby dopasować licówki. Proszę jednak mieć pewność, że zabieg ten nie uszkodzi Państwa zębów.

Nie, nie odczują Państwo żadnego bólu podczas tej operacji. Licówki Emax zakładane są w znieczuleniu miejscowym. Jedyną wadą jest to, że procedura jest nieodwracalna. Jednak rezultat jest zazwyczaj zgodny z oczekiwaniami pacjentów.

O autorze

Maria

Mam na imię Maria. Mam ponad 10-letnie doświadczenie jako kierownik marketingu w branży medycznej. Z powodzeniem wprowadziłam na rynek kilka produktów, w tym urządzenia medyczne, i mam wielką pasję do sprzedaży i marketingu.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️