Cena liposukcji w Dubaju

liposukcja dubaj 1
Napisany przez Laurence

Liposukcja w Dubaju to zabieg chirurgiczny wykorzystujący technikę odsysania w celu usunięcia tłuszczu z określonych obszarów ciała, takich jak brzuch, biodra, uda, pośladki, ramiona lub szyja.

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji na temat liposukcji w Dubaju i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena liposukcji w Dubaju

Średni koszt liposukcji w Dubaju wynosi €5,600. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €3,200 do €7,400.

ProceduraCena w Turcji
Liposukcja5600 €

Czym jest liposukcja?

Tam, gdzie dieta i ćwiczenia zawiodły, liposukcja zapewnia rozwiązania, czy to na ciele, czy pod brodą jako część liftingu twarzy. Wyróżnia się dogłębną znajomością proporcji ciała i estetyki, a także priorytetowym traktowaniem bezpieczeństwa pacjenta.

Usługi liposukcji

Zdajemy sobie sprawę, że pacjenci są wyjątkowi i mają indywidualne cele. Możemy Państwu pomóc niezależnie od tego, czy chcą Państwo wyrzeźbić swoje idealne ciało z listą ulepszeń do wprowadzenia, czy też są Państwo zadowoleni ze swojego ciała z wyjątkiem problematycznego obszaru, który zmniejsza Państwa pewność siebie. Nasze zaufane kliniki partnerskie mogą wykonać zabieg liposukcji w Dubaju na następujących obszarach:

 • Brzuch
 • Ramiona
 • Plecy
 • Pośladki
 • Biodra
 • Klatka piersiowa
 • Uda
 • Podbródek

Szczegóły specjalnych ofert liposukcji

Porównując ceny liposukcji w Dubaju, należy pamiętać, że nie wszystkie pakiety są sobie równe. Oprócz faktu, że zabiegi wykonywane są przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych chirurgów w luksusowych szpitalach zarezerwowanych dla pacjentów planowych (co oznacza czyste operacje, mniej infekcji i bardziej przewidywalne wyniki), obejmują one kilka niezbędnych i zalecanych usług bez dodatkowych kosztów:

 • Ceny liposukcji różnią się w zależności od definicji danego obszaru: brzuch jest podzielony na dwa obszary: górny i dolny (powyżej i poniżej pępka). Uchwyty miłosne tworzą trzecią strefę, podczas gdy uda zewnętrzne tworzą jedną strefę.
 • Państwa pakiet obejmuje następujące niezbędne usługi:
  • Pięć sesji odżywiania i odnowy biologicznej.
  • Jedno ubranie.
  • Cztery sesje drenażu limfatycznego dla uzyskania optymalnych rezultatów (w celu wyrównania obszarów i przyspieszenia gojenia).
  • Sześć miesięcy konsultacji kontrolnych po zabiegu.

Czy są Państwo kandydatami do liposukcji w Dubaju?

Wielu mężczyzn i kobiet postrzega liposukcję jako sposób na osiągnięcie idealnej sylwetki, ale zabieg niekoniecznie jest odpowiedni dla każdego. Ogólnie rzecz biorąc, mogą Państwo zostać uznani za idealnych kandydatów do liposukcji, jeśli

 • są Państwo blisko swojej idealnej wagi
 • rozumie Pani/Pan, że liposukcja nie ma na celu drastycznej utraty wagi – jest stosowana w celu usunięcia uporczywych kieszeni tłuszczu i poprawy kształtu ciała
 • są Państwo w dobrym ogólnym stanie zdrowia
 • prowadzą Państwo zdrowy tryb życia
 • nie byli Państwo w stanie osiągnąć idealnej sylwetki poprzez dietę i ćwiczenia.

Jak przebiega zabieg?

W skórze każdego obszaru poddawanego zabiegowi wykonuje się niewielkie nacięcie. Wąska metalowa rurka (kaniula) jest wprowadzana przez nacięcie do obszaru tkanki tłuszczowej, a poprzez przesuwanie rurki tam i z powrotem, tłuszcz jest golony w tunele i usuwany przez rurkę podłączoną do maszyny ssącej lub strzykawki. Odessane tunele i przestrzenie są następnie zamykane za pomocą odzieży uciskowej w celu utworzenia nowego konturu.

Gdy tkanka tłuszczowa jest odsysana pod skórą, pozostawia małe tunele i puste kieszenie. Celem bandaża lub odzieży uciskowej jest zamknięcie tych przestrzeni, aby umożliwić proces gojenia.

Obszar poddany liposukcji można zabezpieczyć elastycznym bandażem lub opaską. Minimalizuje to powstawanie siniaków i obrzęków oraz podtrzymuje skórę, która będzie stosunkowo luźna po operacji, szczególnie w miarę ustępowania obrzęku.

Elastyczny materiał osłony pomaga utrzymać równomierny nacisk na leczone obszary, minimalizując siniaki i obrzęki oraz wyrównując skórę. Proces ten pozwala skórze na bardziej równomierną redystrybucję i minimalizuje ryzyko zwiotczenia i nieregularności skóry.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laurence

Nazywam się Laurence Tung. Jestem pisarzem medycznym z wiedzą naukową w kilku dziedzinach. Ostatnio zajmowałem się takimi obszarami terapeutycznymi jak reumatologia i hipercholesterolemia. Mam również doświadczenie w genomice, epigenetyce, biologii molekularnej i biochemii. Pomagam tej stronie publikować wysokiej jakości artykuły na temat turystyki medycznej.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️