Lifting piersi z użyciem protez w Turcji

Cena liftingu piersi z protezami 1
Napisany przez Émilie

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na temat podnoszenia piersi za pomocą protez w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Ile kosztuje podniesienie piersi z protezami w Turcji?

Średni koszt liftingu piersi z protezami w Stambule w Turcji wynosi €2,500. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €2,100 do €2,900.

ProceduraCena Turcja
Podniesienie piersi z protezami2500 €

Co to jest podniesienie piersi z protezami?

Podniesienie piersi z protezami w Turcji to procedura stosowana w celu zmiany kształtu i podniesienia piersi. Dzięki tej technice wszczepiamy okrągłą lub anatomiczną protezę, aby odzyskać objętość lub kształt, uzyskując lepszy wynik. Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą przywrócić wygląd swoich piersi. Będą one wyglądały na wyższe i jędrniejsze.

Dlaczego piersi obwisają?

Rozmiar gruczołu sutkowego, ilość tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim jakość skóry to główne czynniki wpływające na zwiotczenie lub opadanie piersi. Jeśli kobieta ma cienką, delikatną skórę, jest bardziej podatna na zwiotczenie, a piersi z czasem opadają. Rozstępy są również powszechne u tego typu pacjentek, jeśli doświadczają one znacznego przyrostu i utraty wagi.

Styl życia i poważne zmiany wagi mogą przyspieszyć potrzebę liftingu piersi. Kobiety ze złymi nawykami lub niezdrową dietą mogą przybrać na wadze lub zmienić jakość swoich tkanek.

Ciąża i karmienie piersią to okres, w którym zwiększa się rozmiar i waga gruczołów sutkowych, a po ich zakończeniu piersi mogą stać się opróżnione i obwisłe.

Podnoszenie piersizapomocą protez w Stambule

Podnoszenie piersi z protezami w Turcji, inaczej znane jako mastopeksja, jest jedną z najtrudniejszych operacji estetycznych piersi, dlatego ważne jest, aby wybrać dobrego chirurga plastycznego. Jego złożoność polega na diagnozie, wyborze protez piersi i samej technice chirurgicznej.

Diagnoza opadania piersi jest bardzo ważna. Podczas konsultacji w Stambule oceniane są takie aspekty jak stopień zwiotczenia i jakość tkanki. Prawidłowa ocena jest niezbędna do zaplanowania operacji i wyboru odpowiedniej protezy piersi. Nieprawidłowa diagnoza może prowadzić do niezadowalającego wyniku dla pacjentki, a nawet zmusić ją do poddania się drugiej operacji.

Zobacz także: Powiększanie piersi w Turcji

Dzięki tej technice chirurgicznej w Turcji możemy zmienić położenie i rozmiar gruczołu sutkowego, otoczki i ilość tłuszczu. Wypełnimy również górny biegun protezą i być może będziemy musieli usunąć trochę skóry, co może pomóc w usunięciu niektórych rozstępów. Jednak im mniej skóry będziemy musieli usunąć, tym mniejsza będzie blizna.

Jest to skomplikowana procedura, ale może zapewnić Pani piękniejsze piersi tam, gdzie ich miejsce. W rękach dobrego chirurga plastycznego jest to bardzo skuteczna i bezpieczna procedura, która pozwoli Pani wyglądać jak najlepiej przez wiele lat.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Émilie

Nazywam się Emilie Gervais i mieszkam w Stambule, w Turcji. Jestem pisarką medyczną z rozległą wiedzą naukową i ponad 15-letnim doświadczeniem w badaniach nad rakiem i biologii molekularnej. Mam doświadczenie w organizacji kongresów i zarządzaniu projektami. Potrafię przekazywać złożone koncepcje medyczne i naukowe różnym odbiorcom za pośrednictwem różnych mediów, w tym tej strony internetowej jako forum dla moich tekstów.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️