Przeszczep włosów u kobiet w Hiszpanii

przeszczep włosów u kobiet hiszpania 2
Napisany przez Maria

Czy cierpią Państwo na wypadanie włosów? Czy ma Pan/Pani wiele zagłębień na głowie? Zmagają się Państwo z łysieniem? Cóż, rozwiązaniem jest operacja włosów. Zorganizujemy dla Pani przeszczep włosów w Hiszpanii w konkurencyjnej cenie!

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji na temat przeszczepów włosów dla kobiet w Hiszpanii i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Ile kosztuje przeszczep włosów dla kobiet w Hiszpanii?

Hiszpańskie kliniki specjalizują się w przeszczepach włosów dla kobiet. Stosują one konserwatywne, wysokowydajne protokoły, które zapewniają doskonałe wyniki! Co więcej, ich ceny są bardzo przystępne jak na europejskie standardy.

Cena przeszczepu włosów u kobiet w Hiszpanii wynosi 3000 euro. W zależności od Państwa potrzeb, pakiet all-inclusive może wahać się od 2400 do 3200 euro.

Rodzaj zabieguCena w euro
Przeszczep włosów dla kobiet w Hiszpanii3000 €

Wszystko, co należy wiedzieć o przeszczepie włosów u kobiet w Hiszpanii

Przeszczep włosów polega na pobraniu i przeszczepieniu własnych włosów pacjenta. Korzyści są liczne, a przede wszystkim trwałe. Obejmują one

 • Tworzenie objętości ;
 • Zwiększenie gęstości;
 • Między innymi przywrócenie pełnej grzywki i linii włosów.

Przyczyny wypadania włosów

Utrata włosów u kobiet objawia się zagłębieniem na czole i wierzchołku. Ponadto, u podstaw problemów z włosami może leżeć wiele czynników, w tym:

 • Brak równowagi hormonalnej ;
 • Dziedziczne pochodzenie (łysienie androgenowe);
 • Trichotillomania;
 • Stres ;
 • Niezrównoważona dieta itp.

Aby odkryć przyczyny wypadania włosów, ważne jest przeprowadzenie analizy włosów. Po wykryciu przyczyn stawiana jest diagnoza, która umożliwia rozpoczęcie procesu przeszczepu włosów.

Czy każda kobieta może mieć przeszczep włosów w Hiszpanii?

Każda kobieta w wieku powyżej 18 lat może poddać się przeszczepowi włosów. Pod warunkiem, że cierpią na łysienie.

Zalety przeszczepu włosów dla kobiet w Hiszpanii:

Kliniki włosów znajdują się w głównych miastach Hiszpanii: Maladze, Madrycie, Barcelonie itp. Bez względu na to, którą klinikę Pani wybierze, będzie miała Pani okazję zwiedzić turystyczne miasta przed operacją i/lub w trakcie rekonwalescencji.

Hiszpańskie kliniki są nie tylko dobrze zlokalizowane i renomowane, ale także ich lekarze są skrupulatni i stosują skuteczne i wydajne techniki. Działają przy użyciu najlepszych metod i dostosowują się do potrzeb swoich pacjentów. Starają się oferować satysfakcjonujące, estetyczne i naturalnie wyglądające rezultaty.

Przeszczepy włosów są również bardzo popularne wśród gwiazd.

Ile kosztuje przeszczep włosów u kobiet w Hiszpanii?

To pytanie, którego nie można zignorować! A tym, który skłania setki tysięcy pacjentów do wyboru operacji przeszczepu włosów w Hiszpanii, jest koszt. Koszt operacji włosów w Barcelonie lub Madrycie może być nawet o 40% niższy niż w Europie. Za przeszczep włosów u kobiety w Hiszpanii należy zapłacić od 2 400 do 3 200 euro. Cena ta różni się jednak w zależności od zastosowanych technik, złożoności modyfikacji i reputacji chirurga. Aby uzyskać dokładną cenę i opinię od najlepszego hiszpańskiego chirurga włosów, proszę poprosić o spersonalizowaną wycenę.

Cena przeszczepu włosów u kobiet w Hiszpanii jest obliczana na podstawie :

 • Stopnia zaawansowania łysienia;
 • Przyczyny wypadania włosów
 • Trudność przypadku;
 • Liczba wszczepionych przeszczepów;
 • Charakterystyka włosów dawcy (rozmiar, tekstura, kolor itp.)
 • Koszty medyczne;
 • Opłaty dla personelu medycznego;
 • Wizyty pooperacyjne.

Procedury przeszczepu włosów w Hiszpanii

Aby określić obszary do przeszczepu, ważne jest, aby ocenić stadium łysienia. Aby uniknąć konieczności podróży do Hiszpanii na konsultację kliniczną.

Możemy skontaktować się z chirurgiem w celu przeprowadzenia zdalnej analizy włosów. Dzięki temu będziemy mogli zaoferować Państwu odpowiednie leczenie.

Aby skorzystać z naszych usług, prosimy wypełnić formularz. Nasz koordynator poprosi Państwa o dokumenty, które umożliwią specjaliście ocenę Państwa łysienia i wycenę. Na przykład: zdjęcia głowy i wszelkie badania krwi.

Jak przebiega przeszczep włosów w Hiszpanii?

Zajmujemy się wszystkim dotyczącym Państwa przeszczepu włosów. Co muszą Państwo wiedzieć:

 • Państwa bilety powrotne;
 • Państwa zakwaterowanie;
 • Umawianie Państwa na konsultacje przed- i pooperacyjne itp.

Przed przeszczepem włosów u kobiet

Pacjentki, które chcą poddać się operacji przeszczepu włosów u kobiet w Hiszpanii, będą musiały przejść okres przygotowania medycznego, podczas którego zostaną poddane leczeniu stymulującemu odrastanie, takiemu jak Finasteryd lub Minoksydyl.

Co więcej, ta operacja włosów może być przeprowadzona w jednej sesji lub w kilku sesjach. Liczba sesji zależy oczywiście od stadium łysienia kobiety i liczby przeszczepów. Częstotliwość będzie rozłożona na kilka miesięcy lub nawet rok.

Proces przeszczepu włosów u kobiet w Hiszpanii

Zalecamy, aby przyszła Pani do kliniki w koszuli lub swetrze z guzikami. Ułatwi to jej zdjęcie po operacji.

Przeszczep włosów przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, rozpoczynając od przygotowania obszaru dawczego. Następnie chirurg stosuje metodę przeszczepu najlepiej dostosowaną do przypadku pacjenta. Stosowane techniki obejmują: FUL-FUE bez golenia i FUL-FUE z goleniem.

Ogólnie rzecz biorąc, przeszczep włosów u kobiet w Hiszpanii odbywa się zgodnie z procesem bez przycinania. W związku z tym z pewnością będzie obejmować przeszczep jednostek mieszkowych FUL (długie włosy FUT).

W tym celu pacjenci muszą przyjść dzień przed operacją. Personel medyczny pobierze niezbędną liczbę jednostek mieszkowych.

Liczba sesji i liczba przeszczepów zależy od stopnia zaawansowania łysienia. Niektórzy pacjenci będą potrzebować 100 mieszków włosowych, podczas gdy inni będą potrzebować 3000 przeszczepów. Szczegóły te są przekazywane pacjentowi z wyprzedzeniem, podczas wstępnej konsultacji.

Dla informacji, jeśli poziom łysienia jest zaawansowany, możliwe jest przeprowadzenie częściowego lub całkowitego wycięcia w tym samym dniu co przeszczep. Pierwszy z nich obejmuje ścinanie tylko obszaru dawcy, a drugi obejmuje ścinanie zarówno obszaru dawcy, jak i biorcy.

W każdym przypadku włosy zaczną rosnąć 2 miesiące po przeszczepie, a następnie będą przyrastać o 1 cm miesięcznie. Uzyskane wyniki będą naturalne i trwałe.

Po przeszczepie włosów u kobiety w Hiszpanii

Zostanie Pani wypisana tego samego dnia co przeszczep włosów. Później jednak będzie Pani musiała zachować czujność.

Środki ostrożności, które należy podjąć po przeszczepie włosów u kobiety w Hiszpanii

Najlepiej jest wziąć taksówkę do domu i nie prowadzić samochodu bezpośrednio po operacji. Należy również upewnić się, że głowa nie ociera się o boki samochodu podczas wsiadania lub wysiadania.

W niektórych przypadkach na obszarze biorczym mogą tworzyć się strupy. Proszę się nie martwić, wystarczy spryskać ten obszar środkiem dezynfekującym, zwłaszcza przez pierwsze 2 dni.

Ponadto najlepiej jest spać na boku lub na plecach, ale podnosząc głowę z poduszki. Proszę nosić ubrania, które łatwo założyć i zdjąć. Należy również unikać noszenia czapki, uprawiania sportu, używania suszarki do włosów i wszystkiego innego, co powoduje pocenie się… Przez 15 dni.

Wnioski

Jeśli mają Państwo trudności z podjęciem decyzji, możemy pomóc w pomyślnym przeprowadzeniu zabiegu po obniżonej cenie.

1

Coordinatrice

Proszę zostawić nam swoje dane kontaktowe za pomocą formularza. Nasz koordynator skontaktuje się z Państwem za pośrednictwem wiadomości Whatsapp lub e-mail w celu przeprowadzenia bezpłatnej wstępnej diagnozy włosów.

Poprosi Państwa o zdjęcia z przodu i z boku, a także o Państwa cele, abyuzyskać opinię chirurga włosów.

2

Chirurgien

Jeśli chirurg będzie w stanie spełnić Państwa oczekiwania i wyrazi zgodę na przeszczep włosów, prześlemy Państwu bezpłatną , niezobowiązującą, spersonalizowaną wycenę.

Jeśli się Państwo zgodzą, zorganizujemy wszystko za Państwa:
Lot, Taksówkę, Hotel, Przeszczep włosów, Leki i przede wszystkim wspaniałą wycieczkę z przewodnikiem po Madrycie lub Barcelonie.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Maria

Mam na imię Maria. Mam ponad 10-letnie doświadczenie jako kierownik marketingu w branży medycznej. Z powodzeniem wprowadziłam na rynek kilka produktów, w tym urządzenia medyczne, i mam wielką pasję do sprzedaży i marketingu.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️