Cena botoksu żołądkowego w Dubaju

cena botoksu żołądkowego dubaj 1
Napisany przez Laurence

Obecnie Botox, który był powszechnie stosowany w różnych zabiegach chirurgii plastycznej w Dubaju, jest uważany przez wielu lekarzy za lek odchudzający.

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji na temat botoksu żołądkowego w Dubaju i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena botoksu żołądkowego w Dubaju

Średni koszt botoksu żołądka w Dubaju wynosi 3 500 euro. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €3,000 do €4,000.

ProceduraCena Dubaj
Botoks żołądka3500 €

Czym jest botox żołądkowy?

Obecnie Botox, który był powszechnie stosowany w różnych zabiegach chirurgii plastycznej w Dubaju, jest uważany przez wielu lekarzy za lek odchudzający. Cała procedura nazywa się Gastric Botox w Dubaju i jest to ponownie metoda odchudzania bez konieczności wykonywania jakichkolwiek cięć lub nacięć w ciele.

W tym zabiegu osoba ma tendencję do utraty wagi po wstrzyknięciu botoksu do wyściółki żołądka. Botox tymczasowo rozluźnia mięśnie żołądka i blokuje kluczowy nerw, który kontroluje uczucie głodu i sytości. W rezultacie pacjenci czują się syci szybciej i dłużej niż zwykle. A gdy ogólne spożycie żywności jest zmniejszone, istnieje szansa na utratę nadwagi.

Leczenie botoksem żołądka w Dubaju w celu utraty wagi jest zabiegiem ambulatoryjnym, który trwa od 20 do 25 minut. Lekarze używają endoskopu do wstrzyknięcia botoksu do górnej i dolnej części żołądka i spowolnienia motoryki żołądka, co prowadzi do zmniejszenia spożycia pokarmu. Po zabiegu pacjent jest proszony o pozostanie w szpitalu przez 2 do 3 godzin. Na ogół nie występują żadne skutki uboczne tego leczenia, a pacjenci mogą powrócić do codziennych czynności po dniu odpoczynku.

ZALETY BOTOKSU ŻOŁĄDKOWEGO W DUBAJU

  1. Nie wymaga żadnych cięć ani nacięć.
  2. Szybki sposób na utratę wagi. Zabieg trwa około 20 minut, a pacjent może wrócić do domu po 3 godzinach leczenia.
  3. Znieczulenie ogólne nie jest wymagane. Pacjent jest jednak uspokojony.
  4. Przed zabiegiem nie jest wymagane żadne przygotowanie, poza pozostaniem na czczo przez 8 do 10 godzin przed zabiegiem.
  5. Brak skutków ubocznych lub powikłań po zabiegu. Pacjent może jednak odczuwać ogólne skutki uboczne endoskopii i sedacji.
  6. Utrata masy ciała od 6 do 8 kilogramów może być oczekiwana po okresie kilku tygodni po zabiegu
  7. tygodni po zabiegu.
  8. W razie potrzeby zabieg można powtórzyć po 6 miesiącach.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laurence

Nazywam się Laurence Tung. Jestem pisarzem medycznym z wiedzą naukową w kilku dziedzinach. Ostatnio zajmowałem się takimi obszarami terapeutycznymi jak reumatologia i hipercholesterolemia. Mam również doświadczenie w genomice, epigenetyce, biologii molekularnej i biochemii. Pomagam tej stronie publikować wysokiej jakości artykuły na temat turystyki medycznej.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️