Invisalign w Turcji

invisalign cena Turcja 1
Napisany przez Laurence

Nakładki Invisalign są stosowane w Turcji w przypadku nieprawidłowego ustawienia lub problemów z pozycjonowaniem zębów.

NajlepszaKlinika.com informuje o invisalign w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Ile kosztuje invisalign w Turcji?

Średni koszt invisalign w Turcji w Stambule wynosi 1,800 €. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €1,600 do €2,000.

ProceduraCena Turcja
Invisalign1800 €

Invisalign w Turcji

Nie ma potrzeby wydawania mnóstwa pieniędzy na leczenie stomatologiczne w Turcji. Stambuł jest idealnym miejscem do uzyskania wysokiej jakości, niedrogiego leczenia stomatologicznego. Tureccy lekarze są znani ze swoich sukcesów na całym świecie.

Nasza klinika jest jedną z niewielu klinik, które leczą i dbają o pacjentów indywidualnie. Nie przyjmujemy grup pacjentów ani nie leczymy ich partiami. Uważamy, że obniża to jakość leczenia i komfort pacjenta.

Nasi lekarze to doświadczeni, wysokiej jakości specjaliści w swojej dziedzinie. Zanim przyjadą Państwo do Turcji, nasz Dział Pacjentów Międzynarodowych i nasi lekarze dołożą wszelkich starań, aby dokładnie określić koszt leczenia. W naszej klinice nie spotkają Państwa żadne rozczarowania ani niespodzianki!

Co to jest Invisalign?

Nakładki Invisalign w Turcji są stosowane w przypadku nieprawidłowego ustawienia zębów lub problemów z ich pozycjonowaniem. Płytki dentystyczne można łatwo zdejmować w ciągu dnia. Nakładki Invisalign są alternatywą dla metalowych aparatów ortodontycznych dla dorosłych. Zdjęcie aparatu ortodontycznego ma pozytywny wpływ na jakość codziennego życia.

Metalowe aparaty ortodontyczne, często wybierane aparaty ortodontyczne, zostały zastąpione przez Invisalign na przestrzeni lat. Korzystając z Invisalign w Turcji, mogą Państwo cieszyć się wszystkimi zaletami metalowych aparatów ortodontycznych.

Główną zaletą Invisalign jest to, że nie jest widoczny z zewnątrz, ponieważ płytki są przezroczyste. Zwłaszcza młodsi pacjenci mogą nie docenić wyglądu aparatu ortodontycznego. W przypadku Invisalign ta wada znika.

Jak wygląda proces leczenia?

Zanim płytki zostaną wyprodukowane, w naszej klinice przeprowadzane jest skanowanie cyfrowe za pomocą iTero Element 2 (oryginalny produkt do skanowania 3D Invisalign). Nasz specjalista ortodonta określa czas trwania i liczbę płytek wymaganych do leczenia.

Wykonywane są pomiary w jamie ustnej, które są przesyłane do laboratorium partnerskiego Invisalign. Ruchy zębów są badane za pomocą technik symulacyjnych, a przezroczyste płytki są produkowane dla każdego ruchu o 0,5 mm. Po zakończeniu leczenia Invisalign druty są mocowane do wewnętrznej strony zębów. Druty te są jednak dość cienkie i małe i nie można ich zobaczyć z zewnątrz.

Jakie są cechy systemu Invisalign?

  • Aparat Invisalign należy nosić przez 20 godzin dziennie. Zdejmowane płytki sprawiają, że jest on bardzo łatwy w użyciu w codziennym życiu.
  • Jest łatwy w czyszczeniu. Invisalign można czyścić w ciągu dnia za pomocą wody i szczoteczki do zębów.
  • Invisalign nie ma negatywnego wpływu na mowę. Proces oswajania może być konieczny przez kilka pierwszych dni, ale później płytki nie powodują żadnego dyskomfortu.
  • Jedzenie i picie nie stanowią problemu. Mogą Państwo z łatwością zdejmować płytki podczas posiłków.
  • Płytki mają również tę zaletę, że są bardzo bezbolesne w porównaniu z metalowymi aparatami ortodontycznymi.

Jak długo trwa leczenie?

Wystarczy odwiedzić naszą klinikę tylko raz, aby uzyskać plan leczenia i cyfrowy skan 3D. Następnie albo wysyłamy płytki do Państwa kraju, albo odbierają je Państwo z naszej kliniki w ciągu 2 lub 3 dni po ich przygotowaniu.

Czas trwania samego leczenia zależy od budowy i położenia zębów. Nasz specjalista określi czas trwania leczenia, a płytki zostaną odpowiednio przygotowane. Można jednak powiedzieć, że 60% zabiegów kończy się w ciągu 3 do 12 miesięcy.

Dlaczego nasze ceny są bardziej przystępne niż u Państwa lokalnego dentysty?

Zapewniamy, że używamy materiałów stomatologicznych najwyższej jakości, identycznych lub lepszych od tych używanych przez Państwa lokalnego dentystę. Ponadto, jak zapewne Państwo wiedzą, każdy kraj ma inne koszty utrzymania. Na przykład w Turcji koszty utrzymania są bardzo niskie.

W rezultacie pensje lekarzy, koszty kliniki (czynsz i media) oraz stawki podatkowe są również niższe. Sytuacja ta staje się korzystna dla naszych pacjentów i możemy zapewnić wysokiej jakości leczenie w przystępnych cenach.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laurence

Nazywam się Laurence Tung. Jestem pisarzem medycznym z wiedzą naukową w kilku dziedzinach. Ostatnio zajmowałem się takimi obszarami terapeutycznymi jak reumatologia i hipercholesterolemia. Mam również doświadczenie w genomice, epigenetyce, biologii molekularnej i biochemii. Pomagam tej stronie publikować wysokiej jakości artykuły na temat turystyki medycznej.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️