Lipofilling piersi w Turcji

lipofilling piersi cena 1
Napisany przez Émilie

Wszystko, co muszą Państwo wiedzieć o lipofillingu piersi w Turcji! Jaka jest średnia cena w Stambule? Nasze porady dotyczące udanego lipofillingu piersi w Turcji…

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na temat lipofillingu piersi w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena lipofillingu piersi w Turcji

Średni koszt lipofillingu piersi w Turcji w Stambule wynosi €2,200. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 2,000 euro do 2,400 euro.

ProceduraCena w Turcji
Lipofilling twarzy1500 €
Lipofilling pośladków2700 €
Lipofilling piersi2200 €

Co to jest lipofilling piersi?

Lipofilling piersi w Turcji wykorzystuje tłuszcz pobrany z obszaru ciała, w którym występuje w nadmiarze. Tłuszcz jest przenoszony do obszaru, który wymaga odbudowy lub powiększenia.

Operacja ta ma na celu poprawę objętości i modyfikację rozmiaru piersi, aw większości przypadków zapewnia długotrwałe rezultaty. Transfer tłuszczu, znany również jako przeszczep tłuszczu, umożliwia chirurgom plastycznym wykorzystanie komórek tłuszczowych z obszaru ciała do powiększania piersi bez konieczności stosowania implantów piersi.

Lipofilling piersi w Turcji to naturalne rozwiązanie przywracające objętość i kształt piersi, które mogły zostać utracone w wyniku starzenia się, utraty wagi, ciąży lub karmienia piersią. Proces ten jest opisywany jako powiększanie piersi transferem tłuszczu lub lipomodeling.

Tłuszcz jest usuwany z obszaru ciała, w którym występuje w nadmiarze i przenoszony do obszaru wymagającego odbudowy lub powiększenia, co skutkuje poprawą objętości i zmienionymi proporcjami oraz, w większości przypadków, długotrwałymi rezultatami.

Dla kogo przeznaczony jest lipofilling piersi?

Powiększanie piersi za pomocą transferu tłuszczu nie jest odpowiednie dla każdego, ponieważ musi Pani mieć co najmniej rozmiar 38-40, aby kwalifikować się do zabiegu. (Jednak nawet jeśli nie jest Pani odpowiednia, istnieją alternatywy. Proszę skontaktować się z nami, aby dowiedzieć się więcej). Niestety, nie możemy brać pod uwagę pacjentów, których ciała nie mają wystarczających zasobów tłuszczu.

Jest to niesamowita procedura, jeśli kwalifikują się Państwo i szukają subtelnych, mniej inwazyjnych zmian niż inne procedury chirurgiczne. Procedura ta jest alternatywą dla implantów i może być stosowana w celu zrównoważenia asymetrycznych piersi (nierównych piersi) lub przywrócenia objętości miseczki.

Odpowiednie są pacjentki, które potrzebują niewielkiego zwiększenia rozmiaru i które mają wystarczającą ilość tłuszczu do przeniesienia z innych obszarów, takich jak nogi lub brzuch. Przeniesienie tłuszczu do tkanki piersiowej pozwala na skorzystanie z mniej inwazyjnej procedury niż niektóre inne metody chirurgii plastycznej.

Jeśli rozważają Państwo operację, wykorzystanie komórek tłuszczowych z innych części ciała w celu uzupełnienia naturalnego tłuszczu w piersiach, pod nadzorem jednego z naszych doświadczonych chirurgów plastycznych, może pomóc w osiągnięciu pożądanego wyglądu.

Czy transfer tłuszczu jest bolesny?

Większość pacjentów nie odczuwa dużego bólu podczas przeszczepu tłuszczu, chociaż niektóre osoby przyjmują środki przeciwbólowe po zabiegu.

Usunięcie lub pobranie tłuszczu z ud lub brzucha wymaga znieczulenia ogólnego. Jeśli obawia się Pan/Pani bólu, proszę porozmawiać ze swoim chirurgiem, który będzie w stanie omówić sposoby radzenia sobie z bólem i uczynienia zabiegu tak komfortowym, jak to tylko możliwe.

Jeśli poddaje się Pani zabiegowi transferu tłuszczu do piersi, jest to prostsza, mniej inwazyjna i ogólnie mniej bolesna procedura niż kosmetyczna operacja powiększania piersi przy użyciu implantów.

Naturalna procedura powiększania piersi

Istnieje wiele powodów, dla których kobiety decydują się na transfer tłuszczu, znany również jako wstrzykiwanie tłuszczu, zamiast implantów; głównym z nich jest to, że oprócz pełniejszych piersi, uzyskuje się również bardziej wyprofilowane ciało.

Co więcej, tłuszcz należy do Pani, co daje Pani spokój ducha, wiedząc, że nie ma w sobie obcego ciała. Powiększanie piersi za pomocą transferu tłuszczu jest alternatywą dla implantów i może być stosowane w celu zwiększenia pełności piersi o jeden rozmiar miseczki, zrównoważenia asymetrycznych piersi (nierównych piersi) lub przywrócenia konturów w przypadku nieregularności. Jest to mniej inwazyjna forma operacji powiększania piersi.

Jak długo trwa lipofilling?

Niewielka ilość tłuszczu może zostać wchłonięta przez Państwa organizm po przeszczepie tłuszczu. Ogólnie jednak przeszczep tłuszczu jest trwały. Rezultaty zależą od wielu czynników, takich jak technika i doświadczenie chirurga, miejsce i sposób pobrania tłuszczu oraz sposób i dokładne miejsce wstrzyknięcia.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, ważne jest, aby utrzymać wagę na tym samym poziomie, co w momencie operacji. Z wiekiem tkanka piersi i tłuszcz mogą się zmieniać w wyniku naturalnego procesu starzenia.

Jak wykonuje się lipofilling?

Operacja polega na liposukcji tłuszczu z jednej części ciała, w której występuje on w nadmiarze i wstrzyknięciu go do innej, która wymaga powiększenia. Poprawi to objętość i zmieni proporcje, oferując długotrwałe rezultaty. Nasi chirurdzy plastyczni “przepełnią” Państwa piersi.

Proszę się więc nie zdziwić, jeśli będą one wyglądały na nieco pełniejsze niż oczekiwano. To przepełnienie rekompensuje fakt, że około 40% wstrzykniętego tłuszczu jest naturalnie wchłaniane przez organizm. Zabiegi transferu tłuszczu mogą być wykonywane w znieczuleniu miejscowym.

Możliwe obszary liposukcji do transferu tłuszczu

Chirurg będzie współpracował z Panią w celu określenia obszaru, z którego chce Pani usunąć tłuszcz i omówienia rezultatu, jaki może Pani osiągnąć w zakresie powiększania piersi.

Jaki jest okres rekonwalescencji po transferze tłuszczu?

Wystąpią siniaki wokół obszaru liposukcji, ale znikną one w ciągu 7 do 10 dni. Dokładny okres rekonwalescencji po powiększaniu piersi za pomocą transferu tłuszczu będzie zależeć od procedury i będą występować naturalne różnice, ale można użyć poniższych wskazówek jako ogólnego przewodnika.

  • Usunięcie opatrunków: 7-14 dni
  • Powrót do pracy: 2-14 dni
  • Pływanie: 4-6 tygodni
  • Ćwiczenia i seks: 4-12 tygodni
  • Pełny powrót do zdrowia: 2-12 tygodni

Może być również konieczne noszenie odzieży uciskowej przez jeden do dwóch tygodni po operacji.

Czy zabieg jest stosowany na innych częściach ciała?

Powiększanie tkanki tłuszczowej może być również stosowane jako alternatywa dla wypełniaczy lub implantów twarzy oraz w celu przywrócenia objętości w okolicy pośladków. Jest to ogólnie znane jako lipomodeling. Transfer tłuszczu może być również stosowany w połączeniu z innymi procedurami, aby zachować naturalny wygląd przy większym powiększeniu piersi. Na przykład, jedna z naszych pacjentek połączyła implanty piersi z transferem tłuszczu, aby osiągnąć następujące rezultaty:

Lipofilling piersi przed i po

Jak długo trwa operacja transferu tłuszczu?

Operacje transferu tłuszczu trwają zazwyczaj dłużej niż operacje wszczepienia implantów piersi. Ogólnie rzecz biorąc, operacja może trwać od 3 do 4 godzin. Każdy pacjent i każda procedura jest wyjątkowa i inna. Państwa chirurg kosmetyczny MyBreast będzie w stanie doradzić w Państwa indywidualnym przypadku.

Co jest lepsze: transfer tłuszczu czy implanty piersi?

Implanty piersi nie są trwałe i mogą wymagać usunięcia lub korekty w nadchodzących latach. Transfer tłuszczu może być dobrym rozwiązaniem dla Pani, jeśli chce Pani bardziej naturalnego powiększenia piersi i jeśli ma Pani wystarczającą ilość tłuszczu, który można usunąć z bioder lub brzucha. Chirurg może doradzić, która procedura jest dla Pani najlepsza.

Kiedy mogę nosić biustonosz po przeszczepie tłuszczu?

Turecki chirurg doradzi Pani najlepszy sposób pielęgnacji piersi i odpowiedni biustonosz do noszenia po operacji. Powinna Pani spodziewać się siniaków i opuchlizny, które powinny zniknąć po kilku tygodniach. W tym okresie zwykle zaleca się noszenie biustonosza uciskowego, aby podtrzymać piersi i umożliwić organizmowi naturalny proces gojenia.

Jakie są alternatywy?

Powiększanie piersi za pomocą transferu tłuszczu nie jest odpowiednie dla pacjentek o niskiej masie ciała. Aby uzyskać naturalnie wyglądające powiększenie piersi, implanty piersi są obecnie częściej umieszczane pod mięśniami (podwójna płaszczyzna), aby ukryć górną krawędź implantu, a nawet istnieje rosnący trend w kierunku implantów w kształcie “anatomicznej” łzy.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Émilie

Nazywam się Emilie Gervais i mieszkam w Stambule, w Turcji. Jestem pisarką medyczną z rozległą wiedzą naukową i ponad 15-letnim doświadczeniem w badaniach nad rakiem i biologii molekularnej. Mam doświadczenie w organizacji kongresów i zarządzaniu projektami. Potrafię przekazywać złożone koncepcje medyczne i naukowe różnym odbiorcom za pośrednictwem różnych mediów, w tym tej strony internetowej jako forum dla moich tekstów.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️