Augmentacja stawu biodrowego w Tunezji

prix augmentation hanches tunisie pas chere 1
Napisany przez Laura

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o powiększaniu bioder w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunisie? Nasze porady dotyczące udanej augmentacji stawu biodrowego w Tunezji.

NajlepszaKlinika.com informuje opowiększaniu bioder w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena powiększania stawu biodrowego w Tunezji

Średni koszt augmentacji stawu biodrowego w Tunisie w Tunezji wynosi 2 500 EUR. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 2400 euro do 2600 euro.

ProceduraCena Tunezja
Augmentacja stawu biodrowego2500 €

Co to jest powiększanie bioder?

Kiedy patrzymy na kobietę z przodu, widzimy, że jej biodra są wyraźnie zaokrąglone, opadają bezpośrednio w dół lub mają wklęsłą krzywiznę w kierunku wewnętrznej strony uda. W tym drugim przypadku biodra są wydrążone. Możemy również mówić o wklęsłych biodrach lub biodrach naruszonych.

Wklęsłe biodra mogą być bardzo subtelne lub bardzo wyraźne, w zależności od osoby. Niezależnie od tego, czy jest to widoczne, czy nie, jeśli zajrzą Państwo do środka i porównają szkielety wszystkich osób, zobaczą Państwo, że wszyscy mamy to wgłębienie w miejscu, w którym górna część uda styka się z kością biodrową. Wszystko, co ma znaczenie na zewnątrz, to sposób rozłożenia ciężaru i mięśni w każdym typie ciała.

Nierzadko kobiety i mężczyźni dążą do uzyskania jak najlepszej sylwetki dla swojego ciała. Często celem jest osiągnięcie gładkiej sylwetki klepsydry, spopularyzowanej – a nawet sensacyjnej – przez media. Chodzi o to, że zgrabniejsze biodra i pośladki wyglądają bardziej seksownie i kobieco.

Jednak wiele kobiet nie ma tej naturalnej krzywizny bioder. Ich biodra mogą bardziej przypominać kształt skrzypiec niż klepsydry. Zacznijmy od tego, że jest to całkowicie normalne i prawidłowe i nie czyni nikogo mniej kobiecym!

Rozumiemy jednak, że tak wiele kobiet pragnie mieć idealną krzywiznę bioder. Dlatego w Instytucie Chirurgii Plastycznej Silhouette specjalizujemy się w osiąganiu wymarzonej sylwetki poprzez doskonalenie Państwa figury, niezależnie od tego, jaka ona jest. W końcu mamy to w nazwie! Przyjrzyjmy się, jak możemy to osiągnąć za pomocą zastrzyków i operacji bioder.

Sculptra Hip Dips

Sculptra to niechirurgiczna opcja implantu do wstrzykiwań, która wykorzystuje wypełniacz skórny w celu zwiększenia objętości i krągłości bioder. Zatwierdzone przez FDA zastrzyki w biodra składają się z syntetycznego cukru zwanego kwasem poli-L-mlekowym. Wypełniacz działa poprzez ułatwianie miejscowej produkcji kolagenu w docelowym obszarze.

Chociaż zastrzyki w biodra sculptra są nieinwazyjną opcją leczenia, wadą jest to, że nie dają natychmiastowych rezultatów. Zastrzyki Sculptra w biodra są procesem stopniowym, wymagającym kilku kolejnych sesji w okresie 6 miesięcy (z dokładnością do jednego miesiąca), zanim pacjent będzie mógł zobaczyć pożądane rezultaty.

Liposculpting (przeszczep tłuszczu) bioder

Inną opcją jest poddanie się chirurgicznej procedurze liposculptingu, znanej również jako przeszczep tłuszczu. Ten zabieg o niskim ryzyku polega zasadniczo na odsysaniu tłuszczu z jednego obszaru ciała (brzucha, ud, pośladków itp.) i rozprowadzaniu go w obszarze bioder. Transfer tłuszczu wypełnia krzywizny panewki stawu biodrowego i zaokrągla je, tworząc gładszy, pełniejszy kształt.

Jeśli dana osoba nie ma wystarczającej ilości tłuszczu do pobrania z innych obszarów ciała, sztuczne wypełniacze lub nawet implanty silikonowe mogą być również opcją chirurgicznego wypełnienia obszaru panewki stawu biodrowego.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laura

Mam na imię Laura. Pracuję jako pisarz medyczny i naukowy od 2004 roku. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie posiadam rozległą wiedzę specjalistyczną w zakresie pisania, tłumaczenia i redagowania szerokiej gamy dokumentów, w tym artykułów naukowych i medycznych oraz materiałów konferencyjnych.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️