Cena plastyki brzucha w Tunezji

plastyka brzucha tunezja 1 nagroda
Napisany przez Erika

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o plastyce brzucha w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunisie? Nasze wskazówki dotyczące udanego plastyki brzucha w Tunezji.

NajlepszaKlinika.com informuje o zabiegu plastyki brzucha w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena plastyki brzucha w Tunezji

Średni koszt operacji plastyki brzucha w Tunezji w Tunisie wynosi 1700 euro. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 1500 do 1900 euro.

ProceduraCena Tunezja
Plastyka brzucha1700 €

Co to jest plastyka brzucha?

Utrata masy ciała, ciąża i starzenie się to tylko niektóre z powodów, dla których skóra traci swoją elastyczność i może prowadzić do zwiotczenia skóry na brzuchu. Plastyka brzucha w Tunezji, znana również jako abdominoplastyka, to skuteczny zabieg chirurgii plastycznej, który usuwa nadmiar skóry i tłuszczu, aby uzyskać jędrniejszy, bardziej płaski brzuch.

Plastyka brzucha w Tunezji najlepiej nadaje się dla osób, które osiągnęły docelową wagę i nie jest skuteczną strategią odchudzania. Jeśli uważają Państwo, że plastyka brzucha może być właściwym wyborem dla Państwa, prosimy umówić się na wizytę z naszym doświadczonym zespołem medycznym w celu omówienia indywidualnych potrzeb i uzyskania fachowej porady.

Co dzieje się podczas operacji plastyki brzucha?

Chirurg wykona nacięcie w dolnej części brzucha, zwykle poniżej linii bikini. Pozwoli mu to usunąć nadmiar skóry lub tłuszczu i napiąć mięśnie, aby uzyskać jędrniejszy, bardziej płaski wygląd. Pełna plastyka brzucha w Tunezji wymaga również nacięcia wokół pępka w celu zmiany jego położenia.

Zabieg ten wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym, a po jego zakończeniu może Pani spędzić jedną lub dwie noce w szpitalu.

Czego mogę się spodziewać po procesie gojenia?

Bezpośrednio po zabiegu plastyki brzucha należy spodziewać się bólu i obrzęku. Ważne jest, aby dać sobie kilka tygodni na odpoczynek, wyleczenie i upewnienie się, że nie wykonuje Pani żadnego wysiłku fizycznego, który mógłby uszkodzić szwy lub nowy brzuch.

Nasz personel medyczny przygotuje Panią na to, co Panią czeka i zapewni leki łagodzące dyskomfort. Pani ciało będzie potrzebowało kilku tygodni, aby dojść do siebie i aby rezultaty plastyki brzucha stały się w pełni widoczne.

Szpital zapewni Pani również specjalną odzież uciskową do noszenia przez określony czas.

Jak duża będzie blizna?

W miejscu nacięcia pozostanie blizna, ale chirurg dołoży wszelkich starań, aby leżała ona poniżej linii bikini, a zatem nie była od razu widoczna, gdy ma Pani na sobie bieliznę lub kostium kąpielowy.

Wraz z upływem czasu i odpowiednią obserwacją, blizna ta zblednie, a Pani powróci do normalnego odcienia skóry.

Co to jest mini plastyka brzucha?

Mini plastyka brzucha obejmuje jedynie nacięcie w dolnej części brzucha, w miejscu podobnym do tego, które wykonuje się podczas cesarskiego cięcia. Nie ma nacięcia wokół pępka, ponieważ nie ma potrzeby jego przesuwania. Dzięki temu chirurg może napiąć mięśnie brzucha i usunąć skórę tylko z dolnej części brzucha.

Czy powinienem zdecydować się na mini plastykę brzucha?

Mogą Państwo być odpowiednimi kandydatami do mini plastyki brzucha w przeciwieństwie do pełnej plastyki brzucha, jeśli niechciany nadmiar skóry znajduje się tylko w dolnej części brzucha, tj. poniżej pępka.

Dobrzy kandydaci zarówno do mini, jak i pełnego plastyki brzucha powinni być zadowoleni ze swojej obecnej wagi i cieszyć się dobrym zdrowiem fizycznym.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Erika

Mam na imię Erika. Po ponad 10 latach prowadzenia badań medycznych, od 2018 roku postanowiłam poświęcić się pisarstwu naukowemu i medycznemu. Rozwinęłam wiedzę specjalistyczną obejmującą różne dziedziny, takie jak chirurgia kosmetyczna, stomatologiczna, bariatryczna i okulistyczna. Ten nowy kierunek pozwala mi dzielić się moją wiedzą.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️