Invisalign w Tunezji

Cena invisalign tunisie 1
Napisany przez Manuella

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o invisalign w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunisie? Nasze porady dotyczące udanego zabiegu invisalign w Tunezji.

NajlepszaKlinika.com informuje oInvisalign w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady specjalisty medycznego.

Cena invisalign w Tunezji

Średni koszt zabiegu invisalign w Tunezji w Tunisie wynosi €2,000. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €1,600 do €2,400.

ProceduraCena Tunezja
Invisalign2000 €

Czym jest Invisalign?

Chociaż znają Państwo korzyści, jakie aparat ortodontyczny może przynieść dla Państwa pewności siebie i długoterminowego zdrowia zębów, mogą się Państwo wstydzić, że mają Państwo usta pełne metalu.

Alternatywą dla stałych metalowych aparatów ortodontycznych jest Invisalign w Tunezji, ale może on być znacznie droższy. Aby zaoszczędzić pieniądze, warto dowiedzieć się, czy możliwe jest uzyskanie tanich nakładek Invisalign.

Co należy wiedzieć przed wyborem Invisalign

Zanim zdecydują się Państwo między Invisalign w Tunezji a metalowym aparatem ortodontycznym, ważne jest, aby poznać główne różnice. Oczywiście jedną znaczącą różnicą jest to, że nakładki Invisalign są przezroczyste i praktycznie niezauważalne dla innych.

Należy jednak pamiętać, że niektórzy pacjenci Invisalign wymagają zamków na zębach, które mogą być widoczne. Chociaż ortodonci wykonują te kompozytowe zamki, aby dopasować je do koloru zębów, mogą one być widoczne w zależności od tego, gdzie są umieszczone w jamie ustnej.

Dodatkową zaletą Invisalign jest to, że wymaga on mniejszej liczby wizyt chirurgicznych. Podczas pierwszej wizyty ortodonta wyjaśni Państwu, jak korzystać z Invisalign i przekaże kilka zestawów przezroczystych nakładek, które będą Państwo samodzielnie zmieniać w określonych terminach.

Chociaż jest to zaleta, oznacza to, że będą Państwo musieli być proaktywni i upewnić się, że robią wszystko, co konieczne, aby leczenie zakończyło się sukcesem.

Będą Państwo również musieli zapewnić noszenie aparatu Invisalign przez 20-22 godzin dziennie. Oznacza to, że nie będą Państwo godzinami popijać herbaty, jeść długiego lunchu z przyjaciółmi, a następnie delektować się ulubioną butelką wina podczas oglądania telewizji.

Jeśli wykonają Państwo wszystkie te czynności w ciągu jednego dnia, prawdopodobnie będą Państwo nosić nakładki przez mniej niż 20 godzin, co zakłóci leczenie.

Cena aparatów ortodontycznych Invisalign

Cena aparatu Invisalign różni się w zależności od pacjenta i zależy od takich czynników, jak długość i złożoność leczenia. Pacjenci Invisalign potrzebują kilku plastikowych nakładek, po jednej na każdy etap leczenia, które stopniowo przesuwają pozycję zębów. Jeśli Państwa leczenie jest skomplikowane, prawdopodobnie będą Państwo potrzebować kilku nakładek, aby ustawić zęby w pożądanej pozycji.

Aby zaplanować leczenie Invisalign od początku do końca, należy wykonać zdjęcia rentgenowskie i skany jamy ustnej. Skany te są następnie przesyłane do laboratorium, w którym wykonywane są indywidualne nakładki na zęby przy użyciu druku 3D.

Oczywiście koszt laboratorium zwiększa cenę leczenia, zwłaszcza jeśli potrzebują Państwo dużej liczby nakładek.

Niedroga alternatywa dla Invisalign

Jeśli cena Invisalign jest zbyt wysoka dla Państwa budżetu, istnieje wiele alternatyw dla Invisalign. Jedną z tych alternatyw jest metalowy aparat ortodontyczny, który jest zwykle tańszy niż niewidoczne alignery.

Jeśli obawiają się Państwo metalowych aparatów ortodontycznych tylko ze względu na ich wygląd, proszę pamiętać, że nigdy nie było lepszego czasu na noszenie aparatu ortodontycznego. Z powodu Covid większość z nas zakrywa usta maskami, co uniemożliwia stwierdzenie, czy ktoś ma aparat ortodontyczny, czy nie.

Jeśli noszą Państwo maskę w miejscach publicznych, może nie być warto wydawać tych wszystkich dodatkowych pieniędzy na Invisalign, ponieważ nikt nie zauważy Państwa metalowego aparatu ortodontycznego.

Jeśli samodyscyplina nie jest Państwa mocną stroną, metalowy aparat ortodontyczny może być dla Państwa lepszą opcją, niezależnie od ceny, ponieważ jest on noszony 24/7.

Nie będzie Pan/Pani musiał/a obliczać, ile godzin nosił/a Pan/Pani aparat każdego dnia i nie będzie się Pan/Pani musiał/a martwić o jego zgubienie. Co więcej, ortodonta będzie odwiedzał Pana/Panią mniej więcej raz w miesiącu, aby dokonać niezbędnych korekt drucików.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Manuella

Nazywam się Manuella Fiorentini. Jestem doświadczonym specjalistą ds. marketingu w branży urządzeń medycznych i farmaceutycznej. Dzięki ponad 7-letniemu doświadczeniu pracowałam na stanowiskach kreatywnych i strategicznych, opracowując kampanie marketingowe, wprowadzając produkty na rynek i organizując międzynarodowe konferencje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️