Cena ustnika Invisalign na Węgrzech

Cena invisalign hongrie pas chere 1
Napisany przez Émilie

Znany również jako Clear-Aligner®, Invisilign® na Węgrzech jest dyskretną alternatywą dla tradycyjnych aparatów ortodontycznych stosowanych do regulacji i prostowania zębów, jednocześnie poprawiając uśmiech pacjentów.

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na temat Invisalign na Węgrzech i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady specjalisty medycznego.

Cena ustnika Invisalign na Węgrzech

Średni koszt ustnika Invisalign na Węgrzech wynosi 5 000 euro. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €4,500 do €5,500.

ProceduraCena Węgry
Rynna Invisalign5000 €

Co to jest rynna Invisalign?

Znany również jako leczenie Clear-Aligner®, Invisilign® na Węgrzech jest dyskretną alternatywą dla tradycyjnych aparatów ortodontycznych stosowanych do regulacji i prostowania zębów, jednocześnie poprawiając uśmiech pacjentów. Korzystając z wykonanych na zamówienie, praktycznie niewidocznych i zdejmowanych gładkich plastikowych nakładek, dentyści w Budapeszcie mogą umieścić Invisalign® na zębach, umożliwiając stopniowe przesuwanie i korektę.

Invisalign® produkuje przezroczyste alignery – produkt składa się z serii komputerowo wygenerowanych alignerów, które są dostosowane do zębów pacjenta. Zmieniając nakładki co dwa do trzech tygodni, zęby pacjenta będą stopniowo ustawiane prawidłowo. Nakładki można łatwo zdejmować przez cały okres leczenia, umożliwiając pacjentowi normalne szczotkowanie, czyszczenie i spożywanie posiłków. W porównaniu z tradycyjnymi aparatami ortodontycznymi, nie ma metalowych zamków, a alignery są prawie niewidoczne gołym okiem.

Procedura ta może pomóc skorygować odstępy, zgryz krzyżowy, zgryz otwarty, stłoczenia i zgryz głęboki.

Na czym polega procedura

Invisalign® stał się bardzo popularną alternatywą. W przeciwieństwie do metalowych aparatów ortodontycznych, które pozostają przyklejone do zębów przez długi czas. Invisalign® to seria zdejmowanych przezroczystych plastikowych nakładek, które ustawiają zęby w prawidłowej pozycji i wyrównaniu. Korzystanie z Invisalign® ma również inne zalety:

  • Komfort – ponieważ jest wykonany z cienkiego, elastycznego tworzywa sztucznego, nie podrażnia tkanek miękkich w jamie ustnej, w przeciwieństwie do metalowych aparatów ortodontycznych i ich metalowych drutów.
  • Lepsza higiena jamy ustnej i wybór żywności – w dowolnym momencie leczenia można zdjąć nakładki, aby umożliwić sobie jedzenie, a także mycie zębów co najmniej dwa razy dziennie.
  • Dyskretny wygląd – Invisalign to niewidoczny materiał z tworzywa sztucznego, który pozostanie niezauważony na zębach po jego zastosowaniu.
  • Ochrona przed zgrzytaniem zęb ami – może być również stosowany jako osłona nocna, aby chronić zęby przed nadmiernym zgrzytaniem.

Jedną ważną rzeczą, o której należy wiedzieć, jest to, że chociaż Invisalign® jest alternatywą dla tradycyjnych aparatów ortodontycznych, nie jest odpowiedni dla każdego. Clear aligners są zazwyczaj stosowane u pacjentów, którzy mają umiarkowanie stłoczone zęby lub niewielkie problemy z odstępami między zębami. Ponadto, ponieważ są one wykonane na zamówienie, aby dobrze przylegały, najlepiej stosować je u osób dorosłych lub nastolatków. Pacjenci z poważniejszymi problemami z odstępami i stłoczonymi zębami, w tym pacjenci z nakładającymi się zgryzami, podzgryzami lub zgryzami krzyżowymi, będą wymagać bardziej złożonego leczenia.

Przed rozpoczęciem leczenia należy najpierw skonsultować się z ortodontą. Podczas tej konsultacji przejdą Państwo serię testów, w tym zdjęcia rentgenowskie, cyfrowe skany zębów lub fotografie, w celu ustalenia diagnozy i zaplanowania leczenia. Ostatecznym celem jest uzyskanie zdrowego zgryzu, z górnymi i dolnymi zębami o prawidłowych proporcjach.

Po przeprowadzeniu wszystkich testów, specjalistyczne oprogramowanie komputerowe zostanie wykorzystane do opracowania planu, w jaki sposób Państwa zęby zostaną przesunięte z obecnej pozycji do najlepszej możliwej pozycji. Nakładki Invisalign na Węgrzech są generowane za pomocą komputera w celu wykonania specjalnie zaprojektowanych, jasnych nakładek dla Państwa. Nakładki będą zmieniane co dwa do trzech tygodni, umożliwiając wyrównanie zębów. Będą Państwo również musieli używać ich przez dwadzieścia do dwudziestu dwóch godzin dziennie. Ponieważ nakładki Invisalign na Węgrzech są niechirurgiczne, znieczulenie nie jest wymagane podczas całej procedury.

Długość pobytu na Węgrzech

Ponieważ jest to procedura nieinwazyjna, mogą Państwo wrócić na wakacje natychmiast po otrzymaniu pierwszego zestawu przezroczystych nakładek na zęby. Ważne jest jednak, aby dotrzymywać terminów wizyt u ortodonty na Węgrzech. Będą Państwo musieli odwiedzić dentystę kilka razy podczas pobytu, więc powinni Państwo dążyć do pozostania na Węgrzech tak długo, jak to możliwe, przy czym dwa tygodnie to absolutne minimum.

Czas rekonwalescencji po założeniu nakładek Invisalign na Węgrzech

Liczba przezroczystych nakładek na zęby będzie zależeć od złożoności Państwa planu leczenia. Podczas pierwszej fazy stosowania nakładek należy spodziewać się pewnego dyskomfortu w ciągu pierwszych kilku dni, gdy zęby będą się jeszcze dostosowywać. Mogą Państwo powrócić do codziennych czynności zaraz po zakończeniu pierwszego planu leczenia, ponieważ nie ma przestojów.

Czas trwania leczenia Invisalign na Węgrzech

Długość leczenia będzie również zależeć od tego, ile zębów należy prawidłowo wyrównać. Ogólnie rzecz biorąc, pacjenci powinni stosować Invisalign od dziesięciu do dwudziestu czterech miesięcy.

Należy unikać gorących napojów podczas noszenia Invisalign, ponieważ jest on wykonany z przezroczystego plastiku, może zostać zdeformowany przez gorące płyny, wszelkie napoje smakowe, wszelkie napoje zawierające cukier i / lub kwas mogą tworzyć ubytki i / lub plamić Invisalign.

Najlepiej jest zdejmować nakładki za każdym razem, gdy Państwo jedzą, ponieważ płytka nazębna i cząsteczki jedzenia mogą w nich utknąć. Doprowadzi to do ubytków i nieświeżego oddechu, dlatego bardzo ważne jest, aby czyścić zęby po każdym posiłku.

Wskaźnik sukcesu

Bardzo ważne jest, aby wiedzieć, że osiągnięcie idealnego uśmiechu będzie zależeć od Państwa determinacji. Ponieważ Invisalign można zdjąć w dowolnym momencie, powodzenie leczenia będzie w dużej mierze zależeć od tego, jak często będą Państwo używać przezroczystych nakładek.

Alternatywy dla Invisalign na Węgrzech

Chociaż Invisalign® jest świetną alternatywą dla prostowania zębów i uzyskania idealnego uśmiechu, do którego Państwo dążą, niektórzy ludzie nie mogą sobie pozwolić na leczenie. Dobrą wiadomością jest to, że istnieje alternatywa dla przezroczystych alignerów, taka jak Clear-Correct®, która również wykorzystuje przezroczyste plastikowe alignery do prostowania zębów. Całkowity koszt tego typu nakładek jest zazwyczaj niższy niż w przypadku Invisalign®. Jednak Invisalign® wykorzystuje najwyższej klasy oprogramowanie do planowania, aby określić Państwa plan leczenia, co znacznie ułatwia osiągnięcie zadowalającego rezultatu.

Invisalign® a tradycyjny aparat ortodontyczny

  • Invisalign® można nosić dyskretnie
  • Invisalign® jest bardziej komfortowy, aparat ortodontyczny podrażnia, a czasami nawet podrażnia wnętrze jamy ustnej.
  • Invisalign® jest idealny dla sportowców, którzy mogą go zdjąć podczas uprawiania sportu.
  • Aparat ortodontyczny jest półtrwały, podczas gdy Invisalign® można zdjąć w dowolnym momencie, co zmniejsza liczbę wizyt u dentysty w porównaniu z Invisalign®.
  • Aparat ortodontyczny może być używany do wypełniania luk lub szybszego prostowania zębów.
  • Aparat ortodontyczny może utrudniać spożywanie niektórych pokarmów, podczas gdy w przypadku Invisalign® można go zdjąć podczas trudnych posiłków.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Émilie

Nazywam się Emilie Gervais i mieszkam w Stambule, w Turcji. Jestem pisarką medyczną z rozległą wiedzą naukową i ponad 15-letnim doświadczeniem w badaniach nad rakiem i biologii molekularnej. Mam doświadczenie w organizacji kongresów i zarządzaniu projektami. Potrafię przekazywać złożone koncepcje medyczne i naukowe różnym odbiorcom za pośrednictwem różnych mediów, w tym tej strony internetowej jako forum dla moich tekstów.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️