Dr Cinik Hair Hospital

Dr. Cinik Hair Hospital Istanbul klinika 1

Dr. Cinik Hair Hospital specjalizuje się w implantach włosów. Ta założona w 1977 roku certyfikowana klinika znajduje się w Stambule w Turcji. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o ceny operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Dr.Cinik Hair Hospital, Stambuł, Turcja

Dr. Cinik Hair Hospital to klinika transplantacji włosów zlokalizowana w centrum Stambułu w Turcji. W Dr. Cinik Hair Hospital przeprowadzono z powodzeniem ponad 8000 operacji przeszczepu włosów. FUE i PRP to najczęściej stosowane techniki w tej klinice.

Dr. Cinik Hair Transplant Clinic jest wysoce akredytowaną kliniką, w tym JCI USA, i jest członkiem stowarzyszonym Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów (ISHRS). Ta klinika przeszczepu włosów jest również akredytowana przez tureckie Ministerstwo Zdrowia.


Specjalizacja kliniki :

Implant włosów
Leczenie wypadania włosów
Przeszczep włosów dla kobiet
Konsultacja w sprawie wypadania włosów
Przeszczep włosów DHI
Przeszczep włosów FUE
Przeszczep włosów afro
Przeszczep włosów FUT
Przeszczep włosów BHT

Usługi

Transfer z lotniska
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczenia ustnego
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówki
Konsultacje internetowe
Parking
Apteka
Telefon w pokoju
Pokoje prywatne
Restauracja
Telewizor w pokoju


Miasto: Stambuł – Kraj: Turcja – Założony w 1977 r
Akredytacja: Brak informacji – Język(i): Angielski, Niemiecki, Turecki


Opinie o Dr. Cinik Hair Hospital

Darek
Darek
09:29 02 Sep 21
Właśnie porównałem swoje zdjęcia sprzed przeszczepu i zrobione 10 miesięcy po zabiegu. I mogę śmiało powiedzieć , że było warto! To narazie połowa sukcesu, ponieważ do pełni szczęścia potrzebny jest mi drugi zabieg, na który już teraz nie mogę się doczekać. Sama klinika to pełny profesjonalizm i ogromna troska o pacjenta. Szczerze polecam!
J Kazimierczak
J Kazimierczak
09:13 17 Mar 21
Przez rok namawiałam męża aby zrobił przeszczep w Turcji. Po bardzo skrupulatnej analizie wybraliśmy dr Emraha Cinika.Kierowalismy się przede wszystkim renomą i dużym doswiadczeniem kliniki. Na miejscu wszystko co widzieliśmy na youtubie i Facebooku rzeczywiście się potwierdziło. Piękna klinika, świetny 5 gwiazdkowy hotel, polskojęzyczny opiekun w klinice który nie odstępował nas na krok . W Polsce i po powrocie cały czas mieliśmy kontakt z opiekunem Oskarem z polskiego oddziału kliniki. Pomagał w każdej sprawie i odpowiadał na wszystkie pytania. I czuliśmy że to był świetny wybór. Obecnie już mija 4 miesiąc i już widać pierwsze efekty. Z czystym sercem polecam tą klinikę wszystkim osobą borykającym się z łysieniem .Ps. Polecam zwiedzanie Istambułu i zostanie dzień dluzej ,klinika załatwia polskojęzycznego przewodnika który pokazuje najważniejsze zabytki tego niezwykłego i ogromnego miasta
Michał Olejniczak
Michał Olejniczak
13:59 19 Feb 21
I am today the first day after the transplant in the clinic of dr. Cinik. I must say that I am very happy with the course. All the staff are very friendly and Dr. Cinik himself. Professional clinic. The procedure lasted 8 hours and I received 3300 graphs. For anyone hesitating I can definitely recommend. The clinic provides transport, hotel, treatment and medicines. Sündüz-Kardelen-Tuğba my medical team was amazing.My translator Akin was helping me with every step with a smiling face.Thanks to Dr Cinik and his amazing teamJestem dzisiaj pierwszego dzień po przeszczepie w klinice dr. Cinik. Muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony . Wszyscy pracownicy są bardzo przyjaźnie nastawieni łacznie z dr Cinik. Bardzo Profesjonalna klinika. Procedura trwała 8 godzin i miałem wykonane 3300 graftów. Dla wahających się zdecydowanie polecam. Klinika zapewnia transport, świtny 5 gwiazdkowy hotel, leczenie i leki. Sündüz-Kardelen-Tuğba mój zespół medyczny był niesamowity, mój tłumacz Akin pomagał mi na każdym kroku z uśmiechem na twarzy .Dzięki wielkieEDIT:Obecnie 15 miesięcy po zabiegu. Efekt oceńcie sami ale jest lepiej niż oczekiwałem . Włosy są geste a linia bardzo naturalna/. Jest super . Cała obsługa na najwyższym poziomie. Zdecydowanie wszystkim polecam . Dzięki dla całego zespółu DR CINIK
Piotr Adamowicz
Piotr Adamowicz
05:15 24 Aug 23
Jestem 6 miesięcy po przeszczepie. Mimo że nie jest to efekt końcowy jestem bardzo zadowolony. Klinika bardzo profesjonalna. Obsługa przed i po zabiegową na na wysokim poziomie.
Kamil Bednarz
Kamil Bednarz
17:24 09 Nov 22
Polecam współpracę z Michałem i Dr Cinik. Michał profesjonalista w tym co robi. Opieka 24h na dobę. Przy takiej osobie nawet przez chwilę nie miałem obawy czy oby na pewno podjąłem dobrą decyzję.Pomógł przy wszystkim od zakupu biletów, po zwiedzanie Stambułu, zakupy, jedzenie, rozmowy w klinice. Nie było żadnego pytania.pozostawionego bez odpowiedzi.Transfery z lotniska, hotel, klinika wszystko na 6+.Sam zabieg, Dr Cinik i ludzie tam pracujący- wszystko na najwyższym poziomie. Teraz czekamy na efekt końcowy09.11.2022Wszystko dobrze do zabiegu i chwilę po. Teraz już nikt ssie Tobą nie interesuje. Pomimo kilku prób kontaktu. Echo!
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️