Klinika Art & Dent

Clinica Art Dent Valencia klinika 1

Clinica Art & Dent specjalizuje się w opiece stomatologicznej. Założona w 1984 roku, ta certyfikowana klinika znajduje się w Walencji, w Hiszpanii. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Clinica Art& Dent, Walencja, Hiszpania

Klinika stomatologiczna Art & Dent: Ich doświadczenie obejmuje podstawy, takie jak badania, czyszczenie i wypełnienia, aż po bardziej zaawansowane korony, implanty, mosty, licówki, chirurgię kanałową i wybielanie.

W przeciwieństwie do innych klinik dentystycznych w Walencji, nie są one franczyzą, co gwarantuje, że zawsze będą Państwo leczeni przez tego samego lekarza i otrzymają spersonalizowane leczenie przez cały czas.

Należy podkreślić, że kluczem do sukcesu kliniki jest zespół ludzi. Są oni pasjonatami swojej pracy. Przywiązują najwyższą wagę do każdego szczegółu.

Właśnie dlatego Clínica Art & Dent jest w stanie zaoferować swoim klientom wysokiej jakości, spersonalizowane zabiegi i zapewnić, że jest jedną z najlepszych klinik stomatologicznych w Walencji.Klinika stomatologiczna Art & Dent, skupia zespół doświadczonych lekarzy, którzy oferują wszystkie zabiegi stomatologiczne w przystępnych cenach.


Specjalność kliniki :

Opieka stomatologiczna
Ekstrakcja zębów
Wybielanie zębów
Licówki dentystyczne
Implanty stomatologiczne
All-on-4
All-on-6
Konsultacja w zakresie stomatologii estetycznej
Przegląd stomatologiczny
Konsultacja stomatologiczna

Oferowane usługi

Bezpłatne Wi-Fi


Miasto: Walencja – Kraj: Hiszpania – Rok założenia: 1984
Akredytacja: Nieokreślony – Język(i): Angielski, Hiszpański


Recenzje Clínica Dental Art & Dent

carmen m
carmen m
12:21 20 Jul 23
Zabrałem dwoje moich rodziców, oboje zachwyceni, bardzo przyjaźni i serdeczni, prace, które wykonały bardzo dobrze i po bardzo rozsądnych cenach.
Carmen Rojas
Carmen Rojas
10:21 05 Sep 23
Doskonała obsługa, specjalne wyróżnienie dla Neusa, który mnie wspierał i reagował w nagłych przypadkach. Ufam im od lat, jestem zachwycony
Polina Shkliaruk
Polina Shkliaruk
16:24 28 Sep 23
Wspaniała klinika. Lekarze są przyjaźni. Ceny są rozsądne. Robią wszystko bezboleśnie i bardzo szybko. Wyleczyli próchnicę, wszczepili implanty i dokonali wybielania. Zadowolony z wyniku
Kamapua'a
Kamapua'a
18:01 13 Jul 23
Wizyta o 11, została przyjęta zaledwie godzinę później. Powiedzieli, że mają pewne „opóźnienie”. Personel jest przyjazny, tylko recepcjonistka mówi po angielsku, co jest sprzeczne z tym, co mówią inne recenzje, że lekarz też. Tak bardzo trudno jest móc zadawać pytania lub wyjaśniać ci procedurę, co się dzieje. Żadnego materiału z kamery wnętrza jamy ustnej, jak inne kliniki, żadnych zdjęć przed i po, nie powiedziano nawet, jaki ząb będę naprawiał, po prostu zaczęła robić rzeczy. Ogólna uwaga poświęcona zębom i świadczonej przez nich usłudze zdecydowanie nie istnieje, za to, co pobierają. W końcu odwiedziło mnie dwóch lekarzy i nawet myślałem, że w pewnym sensie to rozumiem, rozmawianie i żartowanie między sobą przez cały okres leczenia nie jest dobre.Więc ogólnie rzecz biorąc, zdecydowanie nie poleciłbym Clinique żadnemu obcokrajowcowi, ani nie wrócę.
José
José
09:16 25 Feb 23
OSZUSTWO PO OSZUSZU I KRADZIEŻY TWOICH PIENIĘDZY. Nie jestem osobą, która zostawia złe recenzje. Jednak w tym przypadku muszę przyznać, że czuję się oszukany.- Poszedłem oczywiście na recenzje, duży błąd.- Poszedłem po ogłoszenie, które mówiło o bezpłatnych badaniach przesiewowych i fluoryzacji dzieci.- Wyczyściłem syna za 50 euro- W tej samej reklamie jest napisane, że sprzątanie kosztuje 25 euro- Wycenili mi 390 euro za mojego syna za 2 ubytki (który nie ma ubytków) i 2 zabiegi na 2 zęby mleczne, które powinny być zdemineralizowane- Mówię mu, że nie ma próchnicy, a recepcjonistka mówi mi: „okej, to w sumie 170 euro”- Płatność tego dnia 135 €, brakujące 35 € na następną sesję- Następnego dnia wysyłają mi fakturę na mój e-mail i powtarzają fakturę na kwotę 390 €- Teraz zaczyna się wyłudzanie pieniędzy- Okazuje się, że obecnie jest to 390 euro, a on się mylił, mówiąc mi, że było to 170 euro- Podczas tej wizyty pobrano ode mnie opłatę w wysokości 85 euro za 10 minut uszczelnienia ubytków w zębie i kłach- Powtarzam, że mój synek nie ma próchnicy- ABY NIE OSZUKALI CIĘ TAK JAK MNIE- Oczywiście dentystka to dobra dziewczyna, jest bardzo miła dla dzieci, ma na imię Daiana, leczenie jest na 10.Ale nie toleruję bycia oszukiwanym w tak prymitywny sposób.Nigdy nie wrócę do tej Kliniki, a mój rozgłos w stosunku do nich będzie zerowy. Nigdy nie będę dobrze mówił.Szkoda być sąsiadami i dać się zwieść reklamom i cenom.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️