Hd Dental Clinic

Hd Dental Clinic Mosonmagyarovar klinika 1

Hd Dental Clinic specjalizuje się w opiece stomatologicznej. Ta założona w 2000 roku klinika z certyfikatem ISO 9001:2008 i TEMOS znajduje się w Mosonmagyarovar na Węgrzech. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

HD DentalClinic, Mosonmagyarovar, Węgry

Hd Dental Clinic Węgry, założona w 2000 roku, znajduje się w pobliżu granicy z Austrią i oferuje szeroki zakres usług stomatologicznych. Ich główną specjalnością jest odbudowa zębów, którą wykonują szybko i w cenie dostosowanej do każdego budżetu. Gabinet jest wyposażony w najnowocześniejszą technologię, a wszyscy dentyści są przeszkoleni w zakresie wszystkich aspektów stomatologii ogólnej. Ich kwalifikacje są w pełni uznawane w Unii Europejskiej, a w rzeczywistości wielu z nich pracuje na arenie międzynarodowej.

Klinika rozumie, że wybór odpowiedniego dentysty może zaoszczędzić wiele pieniędzy. Tak więc, dzięki niskim kosztom operacyjnym, mogą świadczyć wysokiej jakości usługi w cenach dwa lub trzy razy niższych niż ich zachodnie odpowiedniki, ale bez uszczerbku dla jakości wykonywanych zabiegów.

W przeciwieństwie do innych dostawców usług medycznych, w HD dental nie ma kolejek ani list oczekujących. Gdy potrzebują Państwo umówić się na wizytę lub po prostu szukają porady lub informacji, są oni pod ręką, aby pomóc Państwu w dowolny sposób, telefonicznie, e-mailem lub faksem.

Oprócz wyjątkowych zabiegów stomatologicznych, ich usługi obejmują również bezpłatne transfery lotniskowe i rezerwacje zakwaterowania, zapewniając międzynarodowym pacjentom wyjątkowe doświadczenie w turystyce dentystycznej!


Specjalność kliniki :

Opieka stomatologiczna
Leczenie kanałowe
Czyszczenie zębów
Ekstrakcja zęba
Wypełnianie zębów
Frenektomia
Przeszczep tkanki dziąsła
Rekonstrukcja koronowo-promieniowa
Leczenie gnatologiczne
Korona protetyczna
Protezy Inlay / Onlay
Ząb
Wybielanie zębów
Licówka stomatologiczna
Pasek retencyjny implantu
Przeszczep zatoki szczękowej
Implanty stomatologiczne
Konsultacja stomatologiczna

Usługi

Transfer na lotnisko
Rezerwacja lotu
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczeń ustnych
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówek
Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Konsultacje internetowe
Parking
Telefon w pokoju
Renowacja
Usługi tłumaczeniowe
Telewizja w pokoju


Miasto: Mosonmagyarovar – Kraj: Węgry – Założony w 2000 roku
Akredytacja: ISO 9001:2008, TEMOS – Używane języki: chiński, niderlandzki, angielski, niemiecki, węgierski, koreański, polski, portugalski, rosyjski, hiszpański


Recenzja HD Dental

4.8
powered by Google
Amalia
Amalia
14:04 21 Mar 19
Do doktora Kannmanna trafiłam z polecenia wielu przyjaciół, z których jeden jest zwykle niespokojnym pacjentem i zachwyca się lekarzem. Sama byłam u doktora wiele razy. Jestem Kannmannem (przyjeżdżam od dwóch lat) i jestem więcej niż zadowolony, on potrafi i wie bardzo dużo, a do tego ma topowy sprzęt i oferuje najnowocześniejsze technologie. Podróż z Wiednia do kliniki na Węgrzech jest więcej niż tego warta i nie chcę iść do żadnego innego dentysty, bo dla mnie dr Kannmann jest najlepszy :)!!!!!
Manfred Pfänder
Manfred Pfänder
10:27 06 Aug 19
Od listopada 2004 roku spotykam się z doktorem z przerwami. Kannmann w trakcie leczenia, dla mnie to najlepszy dentysta jakiego kiedykolwiek spotkałem. Sporządzono plan leczenia i kosztów, przedłożono go niemieckiemu ubezpieczycielowi i wyruszyliśmy na Węgry. Czekała tu na mnie najnowocześniejsza praktyka stomatologiczna z przemiłym zespołem. Ta praktyka jest po prostu świetna i nie ma na celu zdzierstwa.Czy dr. Z czystym sumieniem możemy jedynie polecić firmę Kannmann i zespół.Moja ostatnia wizyta w marcu 2019 r. była jak zawsze doskonała, jeszcze raz dziękuję za wspaniałe leczenie. Pozdrowienia z jeziora Starnberg
Elvira Wippel-Zoller
Elvira Wippel-Zoller
16:00 19 Sep 19
Jestem strasznym kotem, jeśli chodzi o wizyty u dentysty. Ale z dr. Kannmann wszystko było inne. Bardzo się cieszę, że poznałam dentystę, który z jednej strony jest bardzo profesjonalny i kompetentny, az drugiej bardzo empatyczny jako człowiek. Na każde pytanie otrzymuję satysfakcjonującą odpowiedź. Podoba mi się efekt jego pracy i dobrze sobie z nim radzę. Ilekroć potrzebowałem jego rady, prosiłem go o coś, reagował i był pomocny. Naprawdę wyjątkowy lekarz, szkoda tylko, że mieszkam tak daleko od jego gabinetu. mogę dr. Kannmann i jego zespół tylko chwalą i bardzo polecają.
Manfred Pfaender
Manfred Pfaender
06:18 08 Sep 21
Chodzę do Pani Doktor od 2004 roku. Kannmanna na leczenie. Dopiero w poniedziałek poszłam ponownie do doktora. Kannmanna. Jak zawsze gorąco polecam i wszystko znów poszło świetnie. Z radością przyjmuję dystans 561 km. Świetny zespół i wszechstronnie usatysfakcjonowane leczenie. Chodzę do doktora raz po raz o każdej porze. Kannmanna i jego zespół.Dziękuję bardzo za wspaniałe leczenie przez te wszystkie lata.
Daniel Gröber
Daniel Gröber
06:36 23 May 22
Absolutnie świetnie. Polecamy. Nigdy nie czułam się dobrze u dentysty. W HD Dental niespokojni pacjenci są traktowani bardzo dobrze. Każdy krok jest wyjaśniony w zrozumiały sposób. Stosunek jakości do ceny jest nie do pobicia. Z radością przyjmuję podróż. u dr. Kannmann jest w najlepszych rękach.
yvonne Palfner
yvonne Palfner
18:18 24 Jan 22
byłem u dr. Kannmann w leczeniu. Po urazie przez lata bałam się dentysty. Niestety nadal tak jest, ale dla mnie nie ma lepszego lekarza niż dr. Kannmann. Jest bardzo wrażliwy, bardzo kompetentny i bardzo się stara, stara się odpędzić wszelki strach i pracować tak bezboleśnie, jak to tylko możliwe. Cały jego zespół naprawdę bardzo się stara. Dziękuję jemu i jego zespołowi z całego serca i wreszcie mogę znowu śmiać się beztrosko.
Nina Ecker
Nina Ecker
14:02 25 Sep 22
Dr Kannmann to najlepszy i najbardziej empatyczny dentysta u jakiego byłam!! Poświęca dla Ciebie czas, patrzy na ogólny stan uzębienia i doradza holistycznie i działa niesamowicie profesjonalnie! Zrobiłem już most i jestem bardzo zadowolony z efektu. Wizyty stomatologiczne u dr Kannmanna to dla mnie przyjemność i mam nadzieję, że będzie praktykował jeszcze długo :-))
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️